Tenisz: Ismertek, sosem adom fel! – Babos Tímea

SZ. R.SZ. R.
Vágólapra másolva!
2021.05.17. 20:55
Babos Tímea hivatalos Instagram-oldalán tett közzé hosszabb bejegyzést, amelyben elmondta, bár kikapott a belgrádi ATP 250-es tenisztorna első fordulójában, ismét önmaga lehetett a pályán.

„Az elmúlt hónapok nem éppen úgy alakultak, ahogy terveztem volna. Január egészen jól indult, hiszen felkvaliztam magam az AO-re, nyertem egy kört a főtáblán, és tényleg úgy éreztem, hogy lassan, de biztosan haladok előre egyéniben is újra” – kezdte gondolatait az egyes WTA-világranglista 107. helyén álló magyar teniszezőnő. Hozzátette, ezt követően volt a botránya edzőjével, valamint Kristina Mladenoviccsal, de mire kezdte volna ismét összeszedni magát, elkapta a koronavírust, és karanténba került.„Az elmúlt hónapok nem éppen úgy alakultak, ahogy terveztem volna. Január egészen jól indult, hiszen felkvaliztam magam az AO-re, nyertem egy kört a főtáblán, és tényleg úgy éreztem, hogy lassan, de biztosan haladok előre egyéniben is újra” – kezdte gondolatait az egyes WTA-világranglista 107. helyén álló magyar teniszezőnő. Hozzátette, ezt követően volt a botránya edzőjével, valamint Kristina Mladenoviccsal, de mire kezdte volna ismét összeszedni magát, elkapta a koronavírust, és karanténba került.

„Azt hittem, hogy könnyebb lesz visszatérnem a betegség után, de tévedtem. Folyamatosan próbáltam erőltetni a dolgokat, de a pulzusom csak nem akart helyreállni. Amikor már a doktorok engedték, hogy teljes bedobással eddzek, akkor a bemelegítés után mindig 191 volt a pulzusom” – folytatta gondolatait Babos Tímea.

Azt is leírta, hogy nagyon szeretett volna már versenyezni, és igaz, még lehet, hogy nem teljesen készen, de elindult a belgrádi tenisztornán. Hozzátette, stresszes volt, és kikapott egy háromórás mérkőzésen, ám aznap délután már újra edzett, és azóta sem állt meg.

„Ismertek, sosem adom fel! Bevallom, voltak baromi nehéz percek, de egy számomra nagyon fontos ember azt mondta, a nehézségeket azok kapják, akik elbírnak vele. Akarok, küzdök, csinálom a dolgom, de ami a legfontosabb, hogy szeretem, amit csinálok, és szeretem magát a teniszt!” – zárta gondolatait a magyar teniszezőnő.

Babos a belgrádi torna első fordulójában 6:2, 4:6, 6:3-asvereséget szenvedettaz argentin Nadia Podoroska ellen.


Legfrissebb hírek

Babos Tímea: Érzem, tudom, hogy párosban még mindig nagyon jó játékos vagyok

Tenisz
11 órája

A címvédővel is összekerült Babosék párosa a WTA-világbajnokságon

Tenisz
2025.10.28. 21:05

Babos a vb-n, Marozsán Párizsban – öt magyar teniszező játszik külföldön a jövő héten

Tenisz
2025.10.26. 13:14

Babos Tímeáék tornagyőzelemmel hangoltak a világbajnokságra

Tenisz
2025.10.26. 08:24

Tenisz: Babosék párosa döntőbe jutott Tokióban

Tenisz
2025.10.25. 12:47

Döntés a rövidítésben, Babos Tímeáék bejutottak az elődöntőbe Tokióban

Tenisz
2025.10.24. 12:57

Tokiói tenisztorna: Babosék a negyeddöntőben

Tenisz
2025.10.22. 10:33

Babos Tímeáék szettelőnyről elbukták a ningpói döntőt

Tenisz
2025.10.19. 10:41
Ezek is érdekelhetik