Tenisz: a higanymozgású francia eljegyezte Szvitolinát – képek

B. D. K.B. D. K.
Vágólapra másolva!
2021.04.05. 17:59
null
Sok boldogságot kívánunk nekik! (Fotó: Getty Images)
A WTA tenisz-világranglistán ötödik Elina Szvitolina az Instagram-oldalán közölte az örömhírt, miszerint az ATP rangsorban 13. Gaël Monfilsszal eljegyezték egymást.

A 34 éves Gaël Monfils a világ egyik legszórakoztatóbb teniszezője. Elképesztő labdaérzékének és higanymozgásának köszönhetően szenzációs labdamenetekkel örvendeztette meg a sportág rajongóit az elmúlt években. A francia játékosból sugárzik sportága szeretete, s noha teljesítményben nem említhető egy szinten Roger Federerrel, Rafael Nadallal vagy Novak Djokoviccsal, sokat köszönhet neki a tenisz világa.

A francia most komoly lépésre szánta el magát, ugyanis eljegyezte a szintén nagyszerű teniszezőt,Elina Szvitolinát. Az ukránok 26 éves világbajnok játékosa az Instagram-oldalán közölte az örömhírt:


Meg kell hagyni, Monfilsnak remek az ízlése, hiszen Szvitolina nemcsak nagyon jó teniszező, de rendkívül csinos is.

Legfrissebb hírek

Alcaraz az új világelső a férfiaknál

Tenisz
Tegnap, 10:05

Szabalenka megnyerte a US Opent, Serena Williams nyomdokaiba lépett

Tenisz
2025.09.07. 00:02

Björn Borgnál agresszív prosztatarákot diagnosztizáltak

Tenisz
2025.09.05. 09:53

Udvardy elődöntőbe jutott Guadalajarában

Tenisz
2025.09.04. 21:29

Bardóczky Kornél: A legerősebb ötösünkkel vesszük fel a harcot Debrecenben Ausztria ellen

Tenisz
2025.09.04. 16:06

Oszaka két játszmában elődöntős a US Openen

Tenisz
2025.09.04. 09:00

Udvardy Panna bejutott a negyeddöntőbe a guadalajarai tenisztornán

Tenisz
2025.09.04. 00:33

Auger-Aliassime négy év után újra elődöntős a US Openen

Tenisz
2025.09.03. 22:34
Ezek is érdekelhetik