Tenisz: kérdesesé vált Halep indulása Palermóban

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.07.25. 22:40
A koronavírus-járvánnyal kapcsolatos olasz óvintézkedések miatt kérdésessé vált Simona Halep korábbi világelső teniszező indulása az augusztus 3-án kezdődő palermói salakpályás női tornán.

Roberto Speranza olasz egészségügyi miniszter pénteken bejelentette, hogy a Romániából és Bulgáriából érkező személyek 14 napra karanténba kerülnek.Roberto Speranza olasz egészségügyi miniszter pénteken bejelentette, hogy a Romániából és Bulgáriából érkező személyek 14 napra karanténba kerülnek.

A szicíliai verseny főszervezője, Oliviero Palma máris levélben fordult a politikushoz, mentességet kérve a tornán résztvevő teniszezők számára.

„Ez a rendelkezés bünteti az olyan játékosokat, mint a román Simona Halep, a világranglista második helyezettje, Wimbledon címvédője. Meggyőződésünk, hogy a WTA által elfogadott egészségügyi szabályok annyira szigorúak, hogy garantálják nemcsak a sportolók, hanem a rendezvény összes résztvevőjének biztonságát és egészségét” – közölte Palma.

Legfrissebb hírek

Piros Zsombor nyert, egyenlítettünk Ausztria ellen!

Tenisz
1 órája

Marozsán Fábián kikapott, előnyben az osztrákok a Davis-kupában

Tenisz
23 órája

Tóth Amarissa a negyeddöntőben búcsúzott a ljubljanai tenisztornától

Tenisz
Tegnap, 14:32

Davis-kupa: Marozsán kezd az osztrákok ellen Debrecenben

Tenisz
2025.09.11. 14:30

Csókkirály helyett: Anna Kalinszkaja megnevezte a teniszvilág flörtkirályát

Tenisz
2025.09.10. 11:31

Udvardy Panna kétjátszmás győzelemmel kezdett Sao Paulóban

Tenisz
2025.09.09. 20:02

Alcaraz az új világelső a férfiaknál

Tenisz
2025.09.08. 10:05

Szabalenka megnyerte a US Opent, Serena Williams nyomdokaiba lépett

Tenisz
2025.09.07. 00:02
Ezek is érdekelhetik