Tenisz: Fucsovics és Babos újra a képernyőn

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.05.13. 16:48
null
Fucsovics Márton és Balázs Attila ismét a pályán (Fotó: Szabó Miklós)
A labdarúgó NB I után a tenisz is visszatér az M4 Sportra: a közszolgálati sportcsatorna jövő héten péntektől vasárnapig élőben közvetíti a Budapest-kupát a Nemzeti Edzésközpontból.

 

Az elit csapatversenyen a hat legjobb női és férfi teniszező is pályára lép, így Babos Tímea, Fucsovics Márton és Balázs Attila mellett többek között Piros Zsombort és Stollár Fannyt is láthatja a közönség játszani, természetesen kizárólag a tévéképernyőn keresztül.

„A márciusi leállás után ébredező hazai sportélet egyik első fecskéje a tenisz, amely így az élvonalbeli labdarúgás mellett elsők között térhet vissza a képernyőre. Az M4 Sport a Budapest-kupa mellett a labdarúgó NB I első fordulójából elhalasztott Ferencváros–Debrecen bajnokit, valamint a Magyar Kupa elődöntőit is élőben közvetíti, így az elmúlt időszak ismétléseit követően péntek reggeltől a vasárnapi döntőkig kiváló szórakozást nyújt a sportszeretőknek” – mondta Székely Dávid csatornaigazgató.

Az M4 Sport Varga Ákos és Vásárhelyi Tamás kommentálásával élőben közvetíti a Budapest-kupát, amelyen a Hopman-kupához hasonlóan egy férfi és egy női versenyző alkot egy csapatot, és a két egyes mellett vegyes párosban is megmérkőznek egymással. A szettek négy játékig tartanak majd, így 3:3-as állás esetén rövidítés dönt.

Legfrissebb hírek

Babosék nem bírtak az első kiemelttel, nagy csatában búcsúztak a Roland Garrostól

Tenisz
8 órája

Roland Garros: Babos párosban bejutott a harmadik fordulóba

Tenisz
2025.05.31. 15:12

Novak Djokovics tovább robog a 25. Grand Slam-tornagyőzelme felé

Tenisz
2025.05.29. 21:54

Bondár búcsúzott, Marozsán továbbjutott párosban

Tenisz
2025.05.29. 17:58

Roland Garros: kínai páros búcsúztatta Stollárékat

Tenisz
2025.05.29. 13:42

Marozsán Fábián: Alcaraz kicsit más szint, érvényesült a papírforma

Tenisz
2025.05.28. 21:05

Roland Garros: karnyújtásnyira volt a bravúrtól Fucsovics Márton, de kétszettes előnyről kikapott

Tenisz
2025.05.28. 20:13

Roland Garros: a háromszoros Grand Slam-döntős élesen bírálta a szervezőket

Tenisz
2025.05.28. 10:53
Ezek is érdekelhetik