Tenisz: a Főnixben biztosan nem rendeznek WTA-versenyt
Hétfőn megírtuk: a WTA honlapja szerint februárban Budapest helyett Debrecenben rendezhetik meg a magyarországi WTA-tenisztornát február 17. és 23. között. A városban a Főnix Csarnok lehetett volna az a létesítmény, amely megfelel a szigorú előírásoknak, ám kedden a létesítményt üzemeltető Debreceni Sportcentrum Kft.-től megtudtuk, a cégnek nincs megállapodása a Magyar Teniszszövetséggel, vagy más szervezetekkel a női tornát illetően, sőt, az említett időpontban több más eseményt bonyolítanak le a Főnixben.
A debreceni teniszrajongók nem maradnak kiváló mérkőzések nélkül, hiszen március 6-án és 7-én a Főnix Csarnok ad otthont a Magyarország–Belgium Davis-kupa-párharcnak.
Az viszont még mindig rejtély, hol rendezik meg a Hungarian Ladies Opent – a szövetség illetékesei továbbra sem reagáltak megkereséseinkre.
Legfrissebb hírek

Ritkán látott vereségbe szaladt bele Iga Swiatek a WTA-vb-n
Tenisz
2025.11.03. 19:00

Marozsán sérülés miatt visszalépett az athéni tornától
Tenisz
2025.11.02. 13:58

Udvardy Panna negyeddöntős Caliban
Tenisz
2025.10.30. 09:00

Gálfi párosban is búcsúzott a hongkongi tornától
Tenisz
2025.10.29. 12:57

Marozsán tudja, miben kell fejlődnie a jövőben
Tenisz
2025.10.28. 16:25
Ezek is érdekelhetik



