Tenisz: ha olyan jól játszanak Babosék, amilyen csinosak, garantált a siker – képek

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.02.07. 15:57
null
Balról jobbra: Bukta Ágnes, Babos Tímea, Stollár Fanny és Gálfi Dalma (Fotók: Facebook/Hungarian Tennis)
Legerősebb felállásában, a visszatérő Babos Tímeával utazott Tallinnba a magyar női teniszválogatott a Fed-kupa euro-afrikai zónája I-es csoportjának tornájára.

 

Juhász Gábor szövetségi kapitány a tavalyi keretből Gálfi Dalma (154. a világranglistán) és Stollár Fanny (281.) mellett már az első számú magyar játékosra, a 32. helyen álló Babos Tímeára is számít, továbbá Bukta Ágnesre (379.), aki volt már korábban csapattag, bemutatkozására azonban még nem került sor.

Az észt fővárosban hétfő este tartották az esemény hivatalos vacsoráját, melyre a magyar lányok is kicsinosították magukat – írja a magyar szövetség hivatalos Facebook-oldala.

A mieink csütörtökön a bosnyákok ellen kezdik meg szereplésüket, pénteken a horvátokkal találkoznak, majd szombaton a helyosztóra kerül sor.

 

 

 

Legfrissebb hírek

Novak Djokovics a 100. győzelmét aratta Wimbledonban

Tenisz
8 órája

Marozsán párosban is búcsúzott Wimbledonban

Tenisz
12 órája

Sinner megállíthatatlan, szettveszteség nélkül nyert harmadszor is

Tenisz
13 órája

Wimbledon: Stollár párosban, Babos vegyes párosban jutott tovább

Tenisz
14 órája

Ötven éve lett Arthur Ashe a „fehér sport” úttörője

Népsport
21 órája

Gálfi nagyot küzdött, de kikapott a 13. kiemelttől Wimbledonban

Tenisz
2025.07.04. 14:34

Marozsán Fábián: Egyesben sokat hibáztam, párosban jól játszottunk

Tenisz
2025.07.04. 08:01

Djokovics visszavágott Evansnek; Swiatek szetthátrányból fordított Wimbledonban; Sinner is továbbjutott

Tenisz
2025.07.03. 18:55
Ezek is érdekelhetik