Australian Open: a szerb kiválóság is kihagyja a tornát

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.12.25. 12:55
Janko Tipszarevics is csatlakozott azon teniszezőkhöz, akik lemondták részvételüket a 2015-ös Australian Openen.

Janko Tipszarevics legutóbb 2013 októberében szerepelt hivatalos versenyen, lábsérüléséből pedig azóta sem épült fel. A 30 éves, korábbi top 10-es szerb teniszező – akit kétszer is megműtöttek a sarkában talált daganatos elváltozások miatt – eredetileg az új idény első hetén megrendezendő chennai tornán szeretett volna visszatérni, ám végül lemondta a részvételt, most pedig bejelentette, hogy az Australian Openen sem indul.

Tipszarevics előtt már Tommy Haas, Radek Stepánek, Jack Sock és Florian Mayer is visszalépett az év első Grand Slam-versenyétől.


Tipszarevics előtt már Tommy Haas, Radek Stepánek, Jack Sock és Florian Mayer is visszalépett az év első Grand Slam-versenyétől.

Legfrissebb hírek

Bondár Parmában, Piros Tuniszban negyeddöntős

Tenisz
1 órája

Gálfi feladta a második mérkőzését a nagyszombati tornán

Tenisz
4 órája

Sinner veretlenségi sorozata 24 meccsesre nőtt

Tenisz
17 órája

Tenisz: fél év után elválnak Djokovics és Murray útjai

Tenisz
Tegnap, 11:49

Tenisz: Sinner újra nyert, már 23 meccs óta veretlen

Tenisz
2025.05.12. 19:15

Marozsán búcsúzott a római tenisztornán

Tenisz
2025.05.12. 14:59

Sinner győzelemmel tért vissza eltiltásából a római tenisztornán

Tenisz
2025.05.10. 21:37

Jól kezdett, de kiesett Bondár Anna a római tenisztornán

Tenisz
2025.05.07. 18:22
Ezek is érdekelhetik