Tenisz, New Haven: Kuznyecova már döntőbeli ellenfelét várja

2007.08.24. 23:28
Szvetlana Kuznyecova győzelmével ért véget az 1,275 millió dollár összdíjazású New Haven-i keménypályás tenisztorna női versenyének első elődöntője.
Amennyiben Szávay továbbjut, az első kiemelt Kuznyecova lehet az utolsó akadály számára New Havenben

A mérkőzésről azután került ki győztesen Kuznyecova, hogy honfitársa, Gyementyjeva rosszullett a mindent eldöntő harmadik játszma közepén.

A másik elődöntőben magyar idő szerint hajnali egy órakor Szávay Ágnesnek mérkőzik meg Eleni Daniiliduval. A görög játékos a negyeddöntőben három szettben múlta felül a negyedikként kiemelt orosz Dinara Szafinát.

TENISZ WTA-TORNA, NEW HAVEN

ELSŐ ELŐDÖNTŐ
Szvetlana Kuznyecova (orosz, 1.) – Jelena Gyementyjeva (orosz, 6.) 4-6, 6-3, 3-0 - Gyementyjeva feladta