Tenisz: Ivanovics győzött Montrealban

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2006.08.21. 21:34
Címkék
A női egyes döntőjében a szerb Anna Ivanovic (képünkön) meglepetésre 58 perc alatt két játszmában legyőzte a korábbi világelső svájci Martina Hingist az 1,34 millió dollár összdíjazású montreali keménypályás női tenisztorna döntőjében.
A 19 éves szerb játékos pályafutása második WTA-tornáját nyerte meg. A finálét vasárnap a heves esőzés miatt nem tudták megrendezni, ezért hétfőre halasztották.

A női párost Martina Navratilova nyerte az orosz Nagyja Petrovával. A csehszlovákból amerikaivá lett, 49 éves szupersztár 353. trófeáját hódította el, miután 6:1, 6:2-re verte az Anna-Lena Grönefeld, Cara Black német-zimbabwei duót a döntőben.

Az 1994-ben visszavonult, majd 2000-ben a kettősök versengésébe ismét bekapcsolódott klasszis eddig egyéniben 167, párosban 177, vegyespárosban pedig 9 címet nyert.
Montreal, női egyes, döntő
Ivanovic (szerb, 13.) Hingis (svájci, 7.) 6:2, 6:3
Legfrissebb hírek

Simán nyert idegenben a Szekszárd a női kosárlabda Európa-kupa selejtezőjében

Kosárlabda
9 perce

Női Euroliga-selejtező: nagy csatában kapott ki a DVTK Lublinban

Kosárlabda
22 perce

Drúz vendégek látogattak a Puskás Akadémiára

Minden más foci
29 perce

A Leverkusen pontot mentett Dániában, a Bruges négy gólt vágott a Monacónak

Bajnokok Ligája
32 perce

BL: Manchester City–Napoli

Bajnokok Ligája
33 perce

BL-alapszakasz: Newcastle United–Barcelona

Bajnokok Ligája
35 perce

A magyar női kézilabda-válogatott hat góllal kikapott a svédektől

Kézilabda
38 perce

A Füchse Berlin és a Sporting maradt hibátlan a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
43 perce
Ezek is érdekelhetik