30 Cikk
Archiv cikkek
2008.12.14. 02:31

Vereséggel felérő remi

Balul sikerült az egriek Marseille elleni mérkőzése, a lelkes francia gárda feledtette szurkolóival a belgrádi fiaskót. Sajnos az Eger hagyta, hogy a Marseille tartsa vele a lépést, pedig jóval esélyesebb volt vetélytársánál (9–9).
2008.04.10. 01:58

Elmaradt az egri bravúr

Nem sikerült a bravúr az Egernek: a magyarországi döntetlen után Csehovban a Sturm már az első negyedben egyértelművé tette, az idén is orosz csapat nyeri meg a LENkupát.
2007.12.23. 00:25

Izgalmas lesz a visszavágó

Háromgólos előnyből várhatja a visszavágót a Szeged a LENkupa negyeddöntőjében, miután szinte végig vezetve, elszántan pólózva legyőzte az Eger együttesét.
2006.03.26. 00:25

Szórakoztattak a lányok

A nyolc világbajnokkal és három újonccal felálló magyar együttes közönségszórakoztató játékkal nagy különbséggel győzött.
2005.10.22. 02:48

Egy híján húszat lőtt az Eger

A Brendon az egri vízilabdasport első hazai nemzetközi kupamérkőzését játszotta az osztrák bajnok ellenében. A magyarázat: az 19992000-es kiírásban még nem fogadhatta Egerben ellenfelét a hevesi alakulat, mivel a Bitskey uszoda később készült el.
2005.09.30. 03:35

Mennyi? Harminc!

Reptéri idegeskedés után, félórás késéssel, szerda este 10 után érkezett meg Bresciába a Brendon-Fenstherm-ZF-Eger csapata. A kevés alvás után nem vártunk csúcsteljesítményt a csütörtök hajnali 9-kor kezdődő bemutatkozó mérkőzésen, ráadásul a patrasziak már egy fölényes győzelem (16-5) után, önbizalommal felvértezve várták az egrieket.