PÓR KÁROLY (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

20 Cikk
Archiv cikkek
2006.08.19. 00:15

Talmácsi Gábor jól kezdett

Magyar szempontból jó nap volt a péntek Brnóban, a gyorsaságimotoros-vb 12. futamán, hiszen Talmácsi Gábor kiegyensúlyozottan, nagy kedvvel és biztatóan húzta a gázt az időmérőn. A 6. helyével ő lett a legjobb hondás.
Utánpótlás
2003.07.20. 21:50

Papp is Európa-bajnok

Papp Krisztinának 10 000 méteren sikerült a bravúr, és - Pars sikere után - megszerezte a magyar csapat második utánpótlás Európa-bajnoki címét.
Utánpótlás
2003.07.20. 20:14

Pars újabb fényes diadala

Pars Krisztián egyedülálló teljesítménnyel, mindhárom korosztályos világversenyről (ifjúsági vb, junior-Eb és utánpótlás-Eb) aranyéremmel tért haza.
Utánpótlás
2003.07.18. 21:36

Újabb két magyar döntős

Az Európai Atlétikai Szövetség (EAA) a média megnyerésére az idén először mindkét korosztályos (junior, utánpótlás) Európa-bajnokság időrendjét kísérleti jelleggel átalakította, és a döntőket szinte százszázalékosan a hét végére koncentrálva írta ki.
2003.07.17. 23:16

Magyar döntősök Bydgoszczban

Negyvenhat ország 866 atlétájának részvételével csütörtökön megkezdődött a 4. utánpótlás (U23) Európa-bajnokság a lengyelországi Bydgoszczban.
2003.05.10. 22:02

Atlétika: Kiváló nyitány Újpesten

Már egy órával a kezdés előtt népes közönség vette körül az UTE-pálya dobókörét. Mindenki az Európa-bajnok diszkoszvetőre, Fazekas Róbertre volt kíváncsi, és a bemelegítés minden mozdulatát látni akarták. Hiába, ez jár egy világklasszis atlétának.
2002.06.23. 20:00

Újabb magyar győzelmek

Bíztunk a jó folytatásban! Vasárnap a férfi csapatunk a második, míg a nők  csupán egy ponttal lemaradva a dobogótól  a negyedik helyről vágtak neki a küzdelmeknek az Európa-kupa első osztálya A-csoportjában.
2002.06.22. 21:33

Annus idei legjobb dobása

Magyar győzelemmel kezdődött az Európa-kupa első osztálya A-csoportjának küzdelme a szlovákiai Besztercebányán. A kalapácsvető Annus Adrián, az első biztonsági dobását (76.80) követően a második sorozatban 81.81 méterrel idei legjobbját érte el, majd egy rontott kísérlet után, negyedikre ismét 81 méter fölé (81.28) repítette a szert. Mégsem volt elégedett.
2002.06.16. 20:16