8 Cikk
Archiv cikkek
2009.08.02. 00:08

Nem égették magukat

Sokáig csak szenvedett hazai pályán a Debrecen az újonc Pápa ellen. A szerdai Bajnokok Ligája-selejtező miatt ezúttal is tartalékosan felálló bajnokcsapat viszont a második félidőben felőrölte ellenfelét, és végül biztosan nyert. Herczeg András kockáztatott – húzása ezúttal bejött.
2008.05.04. 00:44

Minden gól sokat ér

A DVSC-TEVA nem hibázik: a riválisok szombati botlását kihasználva Herczeg András együttese a REAC elleni, gólkülönbség-javító 4–0-s győzelemmel ismét nagy lépést tett a bajnoki cím felé. A korábban a Lokiban és a REACban is futballozó Madar Csaba már a találkozó előtt megmondta: Aczél Zoltán együttesének csatárok nélkül nem sok esélye lesz a Debrecen otthonában.
2008.04.20. 00:54

A pályán harc, de a nézőtéren béke

Magabiztos hazai győzelemmel, s ami talán ennél is fontosabb, szurkolói rendbontások nélkül zárult a kelet-magyarországi rangadó. A negyedik bajnoki címéért harcoló DVSC-TEVA 4–1re megverte a Nyíregyházát a két büntetővel és öngóllal fűszerezett mérkőzésen. A lelátókon csak verbálisan csapott össze a két tábor.
2008.04.07. 23:47

Debrecenben biztosak az aranyban

Hosszú hajrát nyitott a Loki: miután az MTK pénteken nyert Zalaegerszegen, a Debrecen sem hibázhatott. Két éve utolsó kilenc meccséből valamennyit megnyerte a pirosfehér alakulat, a negyedik aranyhoz hasonló bravúrra lehet szüksége.

Debrecenben biztosak az aranyban (folytatás)