A népszerűség előnye és átka

Hollandiai túránk alkalmával Erwin Koeman mellett Dzsudzsák Balázst is meglátogattuk Eindhovenben. A hétfőn már PSV-edzésre jelentkező magyar játékossal kedvenc belvárosi olasz kávézójában beszélgettünk, ahol a falon néhány hónapja már nemcsak Romário, Phillip Cocu, Gennaro Gattuso vagy éppen Filippo Inzaghi fotója díszeleg, hanem Dzsudzsák Balázs képe is ott van a hírességek között. Giovanni, a tulajdonos azt mondja: híres lett a magyar fiú.
2007.12.08. 23:42

A tréner volt a legjobb

A Dunaújvárosi Acélbikák.hu a második harmadban elhúzott 4–0-ra a súlyos gondoktól sújtott, lét és nemlét határán lebegő Ferencváros ellen – a vége azonban a szebb jövő reményében jól küzdő vendégeknek köszönhetően szorosabb, 4–2 lett.
Jégkorong
2007.12.08. 20:16

Jégkorong ob I: a Dunaújváros gyorsan eldöntötte a meccset

A Dunaújvárosi Acélbikák csapata 4-2-re győzött hazai pályán a vendég FTC-Érsekújvár együttese ellen a jégkorong ob I szombati mérkőzésén. Ez volt a DAB tizenhatodik, rendes játékidőben elért győzelme ebben a szezonban, és ezzel a gárda megerősítette harmadik helyét a két csíkszeredai együttes mögött.