25 Cikk
Archiv cikkek
2009.03.14. 01:47

Jó munkához idő kell

Győzött 5–1-re az Alba Volán az Újpest ellen a döntő első meccsén. Azonban két harmadon át egyáltalán nem játszott jól, aztán elfáradt az ellenfél. Folytatás vasárnap délután a Megyeri úton.
2009.01.28. 01:59

Volán: szomorú győzelem

Nagy előnyéből egygólnyit a végére is megtartott a Volán, így 4–3-ra győzött a Graz 99ers ellen. Ezzel ellépett az utolsó helyről, viszont matematikailag is eldőlt, hogy lemarad a rájátszásról. A mérkőzés előtt ünnepélyesen visszavonultatták a klub volt csapatkapitánya, Kangyal Balázs 25-ös mezét.
2009.01.24. 00:55

Most minden sikerült

Csodálatos estét szerzett a az Alba Volán, amely EBELtörténete legnagyobb különbségű, 10–1–es győzelmét aratta a Tiroler Wasserkraft Innsbruck ellen.
2009.01.14. 00:58

Üdítő kis este volt

Rég nem látott remek játékkal győzött 5–1–re az Alba Volán az Acroni Jesenice ellen a hét három hazai mérkőzése közül az elsőn.
2009.01.04. 23:21

Jók, de nem szimpatikusak

A november közepén tapasztaltnál visszafogottabb, de nem nyugodt meccset játszott Fehérváron a Red Bull Salzburg, amely 4–2-re győzött, tovább rontva az Alba Volán helyzetét.
2008.12.12. 23:07

Keserédes vereség

Szétlövésben kapott ki 4–3-ra az Alba Volán a Liwest Linztől. Két góllal is vezetett a magyar bajnok, aztán viszont két perc alatt összeomlott, és a hajrában kiküzdött egyenlítés után sem ragadta kézen a szerencse.
2008.10.26. 23:17

Egy gól megmaradt

Győzött 4–3-ra az Alba Volán a Klagenfurt ellen, pedig a mérkőzés előtt nem úgy álltak a dolgok, hogy ünnepelni fog…
2008.10.23. 02:03

A kitartás diadala

Győzött 5–2-re az Alba Volán a ligautolsó Olimpija Ljubljana ellen. A győzelem alapja a kitartás, na meg a 3–0-s utolsó harmad volt.
2008.10.14. 23:33

Óriási meccs lett!

Szétlövés után 3–2-re kikapott az Alba Volán a Vienna Capitals ellen, de ez csak sejteti, micsoda meccset játszott egymással a két csapat!
2008.10.11. 00:29

A legfényesebb diadal

Szabályosan jégbe döngölte ellenfelét az Alba Volán: 5–0-ra győzött az Innsbruck ellen. Betonbiztos bekkelés, tanítani való támadások és hihetetlen hangulat volt péntek este a székesfehérvári jégcsarnokban.
2008.01.05. 00:36

Csendes vereség

Az alapszakasz utolsó mecscsén a liga egyik legjobbja, a Vienna Capitals volt az Alba Volán ellenfele, amely jobb csapat, mint a magyar bajnok, s ez meg is mutatkozott péntek este – még ha nem is eredményezett nagy különbséget.
2007.12.30. 22:18

Boldogabb új esztendőt!

Gyenge teljesítménnyel búcsúzott az Alba Volán a 2007-es évtől: az Olimpija Ljubljanától – végig pontatlanul játszva – sima vereséget szenvedtek a fehérváriak.