10 Cikk
Archiv cikkek
2008.08.29. 03:24

Svájci fiatalok gázolása

A berni 1–4 után az UEFAkupa-selejtező második fordulós párbajának Oláh Gábor utcai visszavágóján is vereséget szenvedett a Young Boystól a DVSC, amely ezzel búcsúzott a nemzetközi porondtól. A győzelem összejöhetett volna, a továbbjutás azonban meszsze volt.
2008.07.27. 22:53

A rossz futball jutalma is három pont

Átlagos színvonalú, hangulattalan mérkőzésen a kevés lehetőségéből kettőt kihasználó DVSC legyőzte a cseppet sem megilletődött, de a hatékonyságban a Lokitól is elmaradó ZTE-t.
2007.11.21. 23:47

A sok helyzet dacára csak egy gól

Ha nem is eget rengetően nagy tétért, de volt miért hajtania a válogatottnak az Európa-bajnoki címvédő Görögország ellen: az esetleges magyar siker (avagy döntetlen) a C-csoport negyedik, a vereség a hatodik helyét jelenthette. A nemzeti csapat a harminckétezer magyar szurkoló lelkes buzdítása mellett küzdhetett kilencven percen át.
2002.09.01. 23:04

Zavadszky Gábor gólja döntött

Ki rúgja majd a 294. gólt? Ez volt a 183. örökrangadó nagy kérdése. No, meg az, hogy vajon a Cipruson gyakorlatilag tét nélküli UEFA-kupa-selejtezőn 21-es vereséget szenvedett Ferencváros, amelyik csapat amúgy eddig remekül teljesített, avagy a kiegyensúlyozott, jó formát mutató MTK diadalmaskodik? Ilyesmin gondolkodhattak a szurkolók is, akik tömött sorokban érkeztek az Üllői úti stadionba, hogy a vasárnap estéjüket a magyar futballnak szenteljék.