Webberre fogadott a hétvégén? Visszakapja a pénzét!

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2013.03.26. 16:59
null
Webber kedve nagyjából ennyire volt jó. Legalább a fogadók örülhetnek (Forrás: ausmotive.com)
Az egyik ausztrál fogadóiroda visszaadja a Mark Webberre fogadók pénzét a vasárnapi Formula–1-es Malajziai Nagydíj után, mivel a futamgyőztes Sebastian Vettel annak ellenére előzte meg csapattársát, hogy a Red Bull vezetői megkérték a boxból: maradjon mögötte.

A sportsbet.com.au iroda hétfőn közölte, nem a hazai közönség előtt szereplő Webber hibája, hogy a német pilóta nem tudja magát tartani az utasításokhoz.

A címvédő és a vb-pontversenyben is az élre álló Vettel egy kockázatos manőverrel előzte meg a hajrában az első helyen autózó klubtársát, majd a verseny után elnézést kért tőle és az istállótól is. A Red Bull közölte, további elbeszélgetésekre várnak Vettelre.

Legfrissebb hírek

„Megnehezítem a saját életemet" – Norris elvesztette a vezetést a bajnokságban

F1
44 perce

„Mégis hova kellett volna mennie Verstappennek?" – a Red Bull értetlenkedett, az FIA érvelt

F1
1 órája

Piastri magabiztos győzelemmel állt a világbajnokság élére; Leclerc dobogóra vezette a Ferrarit Dzsiddában

F1
4 órája

Kulcsfontosságú rajt, trónfosztás, biztonsági autó és vonatozás – mit hozhat a szaúdi verseny?

F1
10 órája

„Pokoli küzdelem lesz magunk mögött tartani Piastrit" – a Red Bull taktikája bevált, de mit hoz a verseny?

F1
Tegnap, 0:32

„Agyátültetésre van szükségem” – Hamilton továbbra is szenved az időmérőn a Ferrarival

F1
2025.04.19. 22:52

„Cserben hagytam magamat. Cserben hagytam a csapatot” – Norris idiótának érzi magát

F1
2025.04.19. 22:10

Verstappen a pole pozícióban, Norris a falban zárta a dzsiddai időmérőt

F1
2025.04.19. 18:30
Ezek is érdekelhetik