Karácsonyi slágerrel büntetnek a Milan megasztárjai

Vágólapra másolva!
2012.12.20. 14:04
Az idei ősz során finoman szólva sem kényeztette el káprázatos futballal szurkolóit az olasz AC Milan csapata, ráadásul a közelgő karácsonyi ünnepek hangulatára a csütörtök déli BL-sorsolás eredménye is rányomja a bélyegét. Persze ez nem jelenti azt, hogy nincs okuk mosolyogni a milánói piros-feketék szimpatizánsainak.

A széles mosolyhoz nincs is másra szükség, csak megtekinteni a klub hivatalos Youtube-csatornájára feltöltött karácsonyi videót, melyben Milan-játékosok a '80-as évek egyik legnagyobb karácsonyi slágerével, a Wham azóta is minden decemberben szüntelenül felcsendülő – Last Christmas című – dalával kívánnak minden jót az ünnepekre és az új évre. Egy biztos, örülhetnek a játékosok, hogy nem a hangjukkal kell megkeresniük a napi betevőt.klub hivatalos Youtube-csatornájára feltöltött karácsonyi videót, melyben Milan-játékosok a '80-as évek egyik legnagyobb karácsonyi slágerével, a Wham azóta is minden decemberben szüntelenül felcsendülő – Last Christmas című – dalával kívánnak minden jót az ünnepekre és az új évre. Egy biztos, örülhetnek a játékosok, hogy nem a hangjukkal kell megkeresniük a napi betevőt.

A produkciók sorát az egyik hátvéd, Francesco Acerbi nyitja egy erősen felejthető énekléssel, őt Luca Antonini, Mattia De Sciglio és a Mikulásnak öltözött Alexandre Pato követik hasonlóan botrányos, de aranyos műsorral.

Üdítő kivétel a piros-fekete karácsonyi bandában az egész elviselhető hangon éneklő Kevin-Prince Boateng, akitől azonban nem meglepő a kiemelkedő színpadi produkció. A ghánai válogatott középpályást egy évvel ezelőtt már halhattuk énekelni, a Milan 2011-es bajnoki címének ünneplése közben pedig Michael Jacksont idéző tánclépéseivel örvendeztette meg a dugig tömött San Sirót.

Legfrissebb hírek

A Torino a két helyzetéből egyet gólra váltott, ezzel pontot szerzett a Lazio otthonában

Olasz labdarúgás
4 órája

Balogh Botond nélkül játszott unalmas gól nélküli döntetlent a Parma

Olasz labdarúgás
6 órája

Antonio Conte: Az ilyen napokon utálok edző lenni

Olasz labdarúgás
18 órája

Politano és Lukaku góljaira csak Jovics válaszolt, a Napoli nyerte a Milan elleni rangadót

Olasz labdarúgás
2025.03.30. 22:47

Ha nem is könnyen, de újra nyert az Inter, közben az Atalanta pont nélkül maradt Firenzében

Olasz labdarúgás
2025.03.30. 20:09

Sorozatban hetedik győzelmét aratta az AS Roma a bajnokságban

Olasz labdarúgás
2025.03.29. 23:01

Győzelemmel mutatkozott be Igor Tudor a Juventus kispadján

Olasz labdarúgás
2025.03.29. 20:04

Folytatódott az Empoli és a Venezia nyeretlenségi sorozata a Serie A-ban

Olasz labdarúgás
2025.03.29. 17:12
Ezek is érdekelhetik