Zlatan-pulóver a svédeknek, a norvégminta a múlté - videó

Vágólapra másolva!
2012.11.28. 21:04
null
A büszke tervező az egyedi pulóverrel (forrás: caughtoffside.com)
A skandináv országokban hideg van, elkél egy jó kis pulcsi. Messze földön híres például a norvégminta, és nem csak a norvégok mutatkoznak szívesen az ilyen mintázatú pulóverekben. De minden nekik sem juthat eszükbe.

Egy amerikai művész kellett ahhoz, hogy egy eddig sohasem látott minta jelenjen meg a svéd piacon. Lisa Anne Auerbach arról híres, hogy mindenféle extra mintázatú pulóvereket készít. November közepétől rendeztek neki időszaki kiállítást Malmőben. A gyűjtemény egyik ékköve a Zlatan Ibrahimovic-ihlette darab.

„Már nem emlékszem, ki vetette fel, hogy csináljam meg. Ez a legnevetségesebb pulcsi, amit valaha is csináltam."

Természetesen a magától értetődő „Zlatan”-feliratok mellett más minták is megtalálhatók a pulcsin. Ezeket sem a véletlen szele fújta rá, ezek a rengeteg Zlatan-tetkóra utalnak. A művésznő úgy gondolja, hogy egy igazi Ibrahimovic-kedvelő szurkolónak alapdarab a ruhatárába egy ilyen kötött holmi. Aki ezután sem rendel magának, az magára vessen.

Zlatan-pulcsi a hideg időkre

Lisa Anne Auerbach, artist from Arterritory on Vimeo.

Legfrissebb hírek

Mindkét madridi gigász lecsapna Kobbie Mainoo-ra, Isak még mindig Liverpoolba akar menni – keddi transzferhíradó

Minden más foci
2 órája

Négy újoncot is behívott a válogatott keretbe Marco Rossi

Magyar válogatott
12 órája

Labdarúgás: négy meccsen 622 fiatalperc az NB I 5. fordulójában

Utánpótlássport
16 órája

A Real Madrid és az Arsenal is vinné a Rennes védőjét, Dovbik visszatérhet a La Ligába – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
2025.08.25. 17:56

Nincs meg Negóék első pontja; Giroud döntött a Monaco elleni ráadásban

Francia labdarúgás
2025.08.24. 22:58

Sallai 79 percet játszott, kiütéses sikerével százszázalékos maradt a Galatasaray

Légiósok
2025.08.24. 22:34

Keresztes Noel egyenlített, majd fordított a Krka ellen

Légiósok
2025.08.24. 20:41

Bruno Fernandes kihagyta a büntetőt, ikszelt a Fulhammel a Man. United

Angol labdarúgás
2025.08.24. 19:31
Ezek is érdekelhetik