Real-Barca a közösségi hálón

Vágólapra másolva!
2011.04.07. 14:36
Közeleg a nagy rangadó, és ha minden a józan ész szerint alakul, 18 napon belül négyszer is összecsap Spanyolország két nagyágyúja. Indul a bajnoki meccsel, amelyet kupameccs követ, majd jön a két BL-találkozó. A küzdelem azonban nemcsak a zöld gyepen zajlik, hanem az interneten, a közösségi oldalakon is, ahol a meccs jelenleg döntetlenre áll.

A Barcelona fölényben van a Fészbúkon, a Reál viszont a Tvitteren. Ugyanis a Barcelona futballcsapatát kedvelik a legtöbben világszerte, több mint 12 millióan böktek rá egy feltartott hüvelykujjat. Egyedül a Manchester United jár a nyomában, mindössze félmillióval lemaradva. A Real Madrid lemaradása 1 millió, úgyhogy még gyúrnia kell az egyesületnek a Fészbúkon.

Más a helyzet azonban a Tvitteren, mert itt a Real Madridnak 1 millió háromszázezer „követője" van, és nyomába sem ér a többi egyesület. A Barcelona itt arcpirító 600000 követőt tud csak felmutatni.

Még szerencse, hogy mindez semmilyen hatással nem lesz a pályán történtekre...
Legfrissebb hírek

Aggasztó Lamine Yamal pályán kívüli viselkedése

Spanyol labdarúgás
9 perce

Kölcsönben folytathatja a Barcelona magyar kapusa – sajtóhír

Légiósok
2025.07.09. 09:42

Jön a Williams utáni és a Williams helyetti korszak Barcelonában

Spanyol labdarúgás
2025.07.07. 18:31

Barcelonában megsértődtek, és bezárták a kapukat Nico Williams előtt – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.07.04. 18:51

Erre ki számított? Nico Williams 2035-ig szerződést hosszabbított

Spanyol labdarúgás
2025.07.04. 11:08

Új klubja bejelentette Ansu Fati érkezését

Francia labdarúgás
2025.07.01. 14:34

Katalán dominancia, önmagát ismétlő madridi történelem, 40 évesen révbe érő Santi Cazorla – ez történt a spanyol klubfutball mögöttünk hagyott évadában

Spanyol labdarúgás
2025.06.27. 13:21

„Jönni akar, mi pedig megpróbáljuk megszerezni” – a Barcelona sportigazgatója Nico Williams átigazolásáról

Spanyol labdarúgás
2025.06.22. 16:21
Ezek is érdekelhetik