Gera főnöke szerepet kaphat a Jacko-musicalben

Vágólapra másolva!
2011.04.15. 09:53
null
Mohamed al-Fayed hamarosan a színpadon is emléket állíthat egykori barátjának (Fotó: Action Images)
Musical készül Michael Jackson életéről és az egyik szerepet a Fulham tulajdonosa játszhatja. Feltéve, ha sikerül megtanítani énekelni és táncolni.

A Fulham stadionja mellett felállított Michael Jackson-szobor után tovább színesedhet a londoni csapatnak és tulajdonosának a popsztárral való viszonya. Már készül ugyanis a Man in the Mirror (Ember a tükörben) című musical a pop királyának eseményekben gazdag életéről, és, mint azt az előadás egyik producere, David King a Sun című lapnak elmondta, örömmel látnák Mohamed al-Fayedet az egyik szerepben.

„Látszik, hogy valóban fontos neki ez az ügy, mi pedig szeretnénk, ha megoszthatná a rajongását másokkal is" – mondta David King. Majd hozzátette: „Nem tudom, hogy milyen táncos al-Fayed úr, de a koreográfusaink biztosan be tudnák neki tanítani a mozgásokat."

Mi azért, elnézve a 78 éves klubtulajt, nem lennénk ebben annyira biztosak, és minimum kettős szereposztással készülnénk.

Legfrissebb hírek

Edzője menesztését tervezi a Nottingham Forest – sajtóhír

Angol labdarúgás
17 órája

Videó: így búcsúztak Diogo Jotától a Premier League első fordulójában

Angol labdarúgás
2025.08.20. 16:22

Így reagált Kerkez Milos a PL-álomcsapatba kerülésre

Angol labdarúgás
2025.08.20. 15:18

Bajban az Arsenal? Havertz hosszú időre kidőlt – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.08.20. 14:34

Isak közleményt adott ki, szerinte a változás mindenki érdeke

Angol labdarúgás
2025.08.19. 22:18

Kerkez Milos is bekerült az előző idény PL-csapatába a játékosok szavazatai alapján

Angol labdarúgás
2025.08.19. 21:45

Szavazás: Ön szerint tizenegyest kellett adni a Leedsnek Tarkowski kezezése miatt?

Angol labdarúgás
2025.08.19. 15:07

A Leeds United győzelemmel tért vissza a Premier League-be

Angol labdarúgás
2025.08.18. 23:05
Ezek is érdekelhetik