
Higuaín barátnője mást választott? (fotó: 26noticias.com.ar)
Úgy tűnik, hogy ez a hét pocsékul alakul Gonzalo Giguaín, a Real Madrid argentin támadója számára. A hírek szerint barátnője, Soledad Fandino beleszeretett egyik színésztársába, ezért el akarja hagyni a labdarúgót.
Higuaín a héten Chicagóban gerincsérvműtéten esett át, ami azt jelenti, hogy négy hónapig biztosan harcképtelen lesz, ám argentin lapok szerint a csatárt egy másik csapás érheti: barátnője úgy döntött, hogy véget vet a kapcsolatuknak.
Fandino kisasszony Argentínában különböző szappanoperák ismert szereplője, és a modellkedéssel is foglalkozó lány népszerűségét néhány éve tovább növelte, hogy szerepelt a helyi táncos-sztáros tv-műsorban.
A pár találkozgatásairól a nyáron szóltak először a hírek, ám miközben a szépséges Fandino Buenos Airesben dolgozott, a gólvágó ideje nagy részét Spanyolországban töltötte. Lehet, hogy a nagy távolságot nem bírja ki bimbózó kapcsolatuk?
Legfrissebb hírek

Argentína: még az idén visszavonul Gonzalo Higuaín
Minden más foci
2022.10.03. 20:19

MLS: 37 évesen visszavonul Gonzalo Higuaín testvére
Minden más foci
2021.10.30. 09:51

MLS: az Inter Miami Higuaín bátyját is szerződtette
Minden más foci
2020.10.11. 07:42
Ezek is érdekelhetik