Komoly csapás érte a Barcát, megsérült a kupadöntő hőse – hivatalos

Vágólapra másolva!
2025.05.01. 15:09
null
Jules Koundé (Fotó: Getty Images)
A spanyol élvonalban (La Liga) érdekelt FC Barcelona a hivatalos felületein közölte, hogy a csapat francia jobbhátvédjének, Jules Koundének elszakadt kétfejű combizma a bal lábában.

Mint ismeretes, az elmúlt hétvégén megrendezett Király-kupa-döntő győztes találatát jegyző, 26 éves játékost az Inter elleni BL-elődöntő 42. percében kellett lecserélni. 

A klub a felépülés várható időtartamát nem közölte, de a sérülés jellegéből fakadóan a spanyol sportsajtó úgy tudja, hogy Koundé vélhetően kihagyja az Inter elleni párharc visszavágóját, illetve a május 11-én sorra kerülő, jó eséllyel a bajnoki cím sorsáról döntő El Clásicót is. 

A Marca vonatkozó cikkében hozzáteszik, hogy Hansi Flick egyáltalán nem rotált védelme jobb oldalán a jelenlegi idényben, így összesen 53 találkozón szerepelt a katalán együttesben, s ezekből 50 alkalommal volt a kezdőcsapat tagja – beleértve az Inter elleni szerdai ütközetet is, így a sérülést annak a számlájára írják, hogy a német szakember „csapágyasra játszatta” a francia légióst.

 

Legfrissebb hírek

Az Atlético, a Betis, a Girona, a Villarreal és a Real Sociedad tüsténkedett leginkább a hajrában

Spanyol labdarúgás
2025.09.03. 19:36

Balhé Mallorcán: felfüggesztette csapatkapitány-helyettesét a baleári klub

Spanyol labdarúgás
2025.09.03. 14:27

A Real Madridtól eltanácsolták, Barcelonában kivirágzott – Pedri elmesélte igaz történetét

Spanyol labdarúgás
2025.09.02. 19:32

Jackson mégis a Bayernben folytatja, a Pool egyik üzlete kútba esett – így telt a transzferpiac záró napja az elitligákban

Minden más foci
2025.09.02. 01:30

Nemcsak a Barcelona, a VAR is besült a Rayo Vallecano otthonában

Spanyol labdarúgás
2025.09.01. 16:13

Yamal büntetője kevés volt, Madridban vesztette el hibátlan mérlegét a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.08.31. 23:30

Balhátvéd távozott a Liverpooltól; lemondott Jacksonról a Bayern – vasárnapi transzferhíradó

Minden más foci
2025.08.31. 23:22

Gólt kapott a 94. percben, így már nem százszázalékos a Villarreal

Spanyol labdarúgás
2025.08.31. 21:20
Ezek is érdekelhetik