A Barcelona bejelentette Félix és Cancelo távozását, aztán törölte a posztot, és lehet, mégis maradnak

A két Joao visszatér a csapatához (Fotó: Getty Images)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő FC Barcelona közölte, hogy három játékosa, Joao Cancelo, Joao Félix és Marcos Alonso is elhagyja a klubot. Néhány perccel később már csak a spanyol védő távozása volt olvasható, Fabrizio Romano pedig most már arról ír, a két kölcsönszerződéssel rendelkező futballista lehet, hogy marad.
A 24 éves Joao Félix kölcsönszerződése hivatalosan ma (vasárnap) lejár, így ezt követően visszatér az Atlético Madridhoz. Ugyanez a helyzet a 30 éves Joao Cancelóval is, aki a Manchester Cityhez megy vissza, míg a 33 esztendős Marcos Alonsónak lejár a szerződése. Ő 2022 szeptemberében ingyen érkezett a klubhoz.
Az FC Barcelona a két kölcsönjátékosával kapcsolatos cikkét törölte a hivatalos oldaláról és a közösségi felületeiről is, most pedig már Fabrizio Romano azt írja, van esély arra, hogy a Barcában folytatják pályafutásukat.

Legfrissebb hírek

Magyar futballedző előtt tiszteleg Hollandia
Népsport
2025.10.14. 14:31
Ezek is érdekelhetik