La Liga: a „sárga tengeralattjáró” kiütötte a Granadát

T. Z.T. Z.
2024.03.03. 16:26
Villarreal CF v Granada CF - LaLiga EA Sports
Alexander Sörloth háromszor is villant (Fotó: Getty Images)
A Villarreal kiütéses, 5–1-es győzelmet aratott a Granada felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Idénybeli legjobb formáját mutatta a Villarreal a Granada ellen. A „sárga tengeralattjárónak” becézett együttesnek ezúttal minden bejött, és már a szünetben három gól volt a különbség a felek között. A fordulás után újabb két két kapott a Granada, amelynek a 91. percben csak a szépítő gólra futott erejéből, így 5–1-re végeztek a csapatok.

A találkozó hőse a Villarreal játékosa, Alexander Sörloth volt – a norvég válogatott támadó egymaga három gólt szerzett.

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ
Villarreal–Granada 5–1 (Sörloth 7., 19., 66., Capoue 32., Guedes 47., ill. Corbeanu 90+1.)