Videó: egy turistát ünnepeltek a reptéren új igazolásként a szurkolók

Egy véletlenszerűen kiválasztott turistát ünnepeltek a Málaga szurkolói új igazolásként (Fotó: Copa90/Twitter)
A 2017–2018-as idényben még a spanyol élvonalban szerepelt, az új idényt viszont már csak a harmadosztályban kezdi meg a szebb napokat is megélt Málaga CF, melynek szurkolói a reptéren egy turistát ünnepeltek a csapat új igazolásaként.
A 2023–2024-es évadot már a harmadosztályban kezdő Málagától az előző idény végeztével 13-an távoztak, miközben tízen érkeztek, de a csapat egyáltalán nem költött új labdarúgók szerződtetésére, hiszen mind a tíz új játékost ingyen szerezte meg.
A csapat szurkolói pedig láthatóan nincsenek megelégedve a klub átigazoláspolitikájával, ugyanis a reptéren egy véletlenszerűen kiválasztott turistát rohamoztak meg, úgy téve, mintha ő lenne a Málaga új játékosa.
Legfrissebb hírek

Tűz ütött ki Vinícius Júnior madridi otthonában
Spanyol labdarúgás
2025.10.09. 17:18

La Liga: elmarad a ma esti Valencia–Oviedo bajnoki
Spanyol labdarúgás
2025.09.29. 15:09
Ezek is érdekelhetik