La Liga: Uzuni gólja is kellett a Granada sikeréhez

2023.08.26. 21:45
Uzuni (elöl) lőtte a Granada 3. gólját (Fotó: Getty Images)
A Granada a korábbi ferencvárosi Myrto Uzuni góljának is köszönhetően győzte le a Mallorcát a spanyol La Liga 3. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Az albán támadó a 70. percben szerzett góljával 3–1-re alakította az állást, a vendégek a hajrában csak szépíteni tudtak.

A másik szombat kora esti mérkőzésen az 50. perctől emberhátrányban játszó Almería a 95. percben egyenlített a Cádiz vendégeként, és szerzett egy pontot.

A nap utolsó találkozóján a Girona Yangel Herrera találatával szerzett vezetést a Sevilla vendégeként. Erre a hazaiak szintén szögletből válaszoltak, Nemanja Gudelj révén. A második játékrészben Aleix García is betalált, amire már nem volt válaszuk a hazaiaknak. A Sevilla a harmadik bajnokiját is elvesztette, egyedüliként nincs pontja a La Ligában.

LA LIGA
3. FORDULÓ
Cádiz–Almería 1–1 (Luis Hernández 59., ill. Kaiky 90+5.)
Kiállítva:San Emerito (90+10.), ill. Edgar González (50.)
Granada–Mallorca 3–2 (M. Rúbio 12., Zaragoza 46., Uzuni 70. – 11-esből, ill. Abdón Prats 38., Samú Costa 87.)
Sevilla–Girona 1–2 (Gudelj 45+2., ill. Herrera 16., Aleix García 56.)