Barcelona: BL-résztvevőnek adták el fiatal csatárukat

Vágólapra másolva!
2022.06.09. 08:51
null
Ferran Jutgla egyszer a spanyol bajnokságban is betalált (Fotó: AFP)
Az FC Barcelona ötmillió euróért eladta Ferran Jutglát a belga bajnok FC Bruges-nek – számolt be róla hivatalos honlapján a katalán klub.

 

A 23 éves támadó 2021 nyarán igazolt az FC Barcelonához, hivatalosan a B-csapat keretéhez tartozott, de a felnőttegyüttest sújtó sérüléshullám miatt kilenc tétmérkőzésen a „nagyok” között is pályára léphetett, és két gólt szerzett. Jutgla a katalánok második csapatában 32 meccsen 19 találatig jutott ebben az idényben, ezzel gólkirályi címet nyert a spanyol harmadosztály 2-es csoportjában.

Az FC Barcelona közleménye szerint az FC Bruges ötmillió eurót fizetett a futballistáért, s ha később eladja, akkor a vételár 10 százaléka a katalán klubot illeti meg.

Jutglának a hírek szerint a spanyol élvonalból is volt ajánlata, a Bajnokok Ligája-szereplés miatt választotta a belga bajnok együttest.


Legfrissebb hírek

Kerkez Milos minden idők második legdrágább magyar játékosa lett

Légiósok
8 órája

Az osztrák másodosztályba szerződött a legendás énekes fia

Minden más foci
9 órája

A Liverpool és a Leverkusen megegyezett Quansah átigazolásáról – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.22. 19:09

„Jönni akar, mi pedig megpróbáljuk megszerezni” – a Barcelona sportigazgatója Nico Williams átigazolásáról

Spanyol labdarúgás
2025.06.22. 16:21

Florian Wirtz klubrekordot jelentő összegért a Liverpoolhoz igazolt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.20. 20:00

A Barcába távozó kapus helyére az Újpest volt játékosát szerződtette az Espanyol

Spanyol labdarúgás
2025.06.19. 17:31

Itt a Barcelona első nyári igazolása! Ter Stegen tényleg távozik?

Spanyol labdarúgás
2025.06.18. 14:27

Neymart BL-szereplők akarják?; az Arsenalnak a csatárvásárlással, a Lipcsének az edzőkereséssel vannak gondjai

Minden más foci
2025.06.17. 22:25
Ezek is érdekelhetik