Felkészülés: Iniesta és Villa júliusban a Barca ellen játszhat

Vágólapra másolva!
2019.04.18. 12:31
null
Andrés Iniesta júliusban először léphet pályára a Barca ellen (Fotó: AFP, archív)
Idén júliusban Japánban túrázik az FC Barcelona labdarúgócsapata, amely július 23-án Tokióban a Chelsea-vel, majd négy nappal később Kobéban Andrés Iniesta, David Villa és Lukas Podolski csapatával, a Vissel Kobéval csap össze a Rakuten-kupa elnevezésű felkészülési torna keretein belül.

 

A Barcelona a 2015-ös klubvilágbajnokság óta először utazik Japánba, ahol több mérkőzésből áll előszezoni túrán legutóbb 2013-ban szerepelt. A katalán klub és a nyári torna névadó szponzora, a Barcelonával 2017 júliusa óta együttműködésben álló Rakuten csütörtökön közös sajtótájékoztatót tartott Tokióban.

„A Rakutennel a partneri megállapodásunk a profizmuson, a tiszteleten és a csapatmunkán alapul. Azt szoktuk mondani, hogy több vagyunk, mint egy klub, a miénk pedig több mint egy együttműködés” – mondta Éric Abidal, az FC Barcelona sportigazgatója.

A katalán egylet korábbi játékosai közül nemcsak a két világ- és Európa-bajnok labdarúgó, Andrés Iniesta és David Villa, hanem az idén tavasszal Japánba szerződő Sergi Samper is korábbi csapata ellen léphet pályára júliusban.

A Chelsea a másik mérkőzését az ázsiai országban nem a Vissel Kobéval, hanem július 19-én a bajnoki címvédő Kavaszaki Frontaléval játssza.



Legfrissebb hírek

Mindkét madridi óriás erősödött, de vajon ez elég-e a Barcelona megállításához?

Spanyol labdarúgás
3 órája

A Real Madrid Xabi Alonso vezetésével vágna vissza a Barcelonának

Spanyol labdarúgás
12 órája

Egy lépésre a Barcelona attól, hogy az Egyesült Államokban játsszon La Liga-meccset

Spanyol labdarúgás
2025.08.11. 10:24

Lamine Yamal és Fermín López is duplázott, a Barcelona nyerte meg a 60. Joan Gamper-kupát

Spanyol labdarúgás
2025.08.10. 23:00

Duplázott a nyári szerzemény, a Man. City is győzött a PL-rajt előtt

Angol labdarúgás
2025.08.10. 08:05

De Bruyne-show a Napolinál, győzött a Girona ellen a Serie A címvédője

Olasz labdarúgás
2025.08.09. 21:08

Megvan Gyökeres első gólja, az Arsenal sima győzelemmel hangolt a PL-re

Angol labdarúgás
2025.08.09. 20:06

De Geát megünnepelték, Seskóékat bemutatták, a Manchester United döntetlent játszott a Fiorentinával

Minden más foci
2025.08.09. 18:00
Ezek is érdekelhetik