La Liga: a Real elleni vereség után edzőt váltott a Celta

Vágólapra másolva!
2018.11.13. 08:26
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság tizennegyedik helyén álló Celta Vigo menesztette Antonio Mohamed vezetőedzőt, akinek helyét Miguel Cardoso vette át.

A 48 esztendős Antonio Mohamed májusban lett a Celta trénere, két évre szóló megállapodást kötött a klubbal. Az argentin szakember irányításával a vigóiak az idénybeli tizenhárom tétmérkőzésükből csupán hármat nyertek meg.

A Celta Vigo – amely vasárnap este odahaza 4–2-re kikapott a Real Madridtól – hétfőn bejelentette Mohamed távozását, s egyben kinevezte Miguel Cardosót az edző utódjaként.

A portugál szakember korábban többek között Paulo Fonseca segítője is volt a Sahtar Donecknél, vezetőedzőként pedig a Rio Ave és a Nantes alkalmazta. májusban lett a Celta trénere, két évre szóló megállapodást kötött a klubbal. Az argentin szakember irányításával a vigóiak az idénybeli tizenhárom tétmérkőzésükből csupán hármat nyertek meg.

A Celta Vigo – amely vasárnap este odahaza 4–2-re kikapott a Real Madridtól – hétfőn bejelentette Mohamed távozását, s egyben kinevezte Miguel Cardosót az edző utódjaként.

A portugál szakember korábban többek között Paulo Fonseca segítője is volt a Sahtar Donecknél, vezetőedzőként pedig a Rio Ave és a Nantes alkalmazta.

RC Celta on Twitter

El portugués Miguel Cardoso es el nuevo entrenador del #Celta. ¡Bienvenido! #BenvidoCardoso



 

Legfrissebb hírek

A szünet előtt és után jöttek a gólok, fontos pontot rabolt Vigóban a túlélésért küzdő Las Palmas

Spanyol labdarúgás
4 órája

A Girona sem tudta megállítani az FC Barcelonát

Spanyol labdarúgás
2025.03.30. 18:14

La Liga: mozgalmas első félidő után győzött a Villarreal a Getafe vendégeként

Spanyol labdarúgás
2025.03.30. 16:12

Kylian Mbappé: Cristiano Ronaldo rengeteg tanácsot ad nekem

Spanyol labdarúgás
2025.03.30. 10:25

A duplázó Mbappé vezérletével a Real Madrid legyűrte a Leganést

Spanyol labdarúgás
2025.03.29. 22:59

Nikitscher nem játszott, kikapott a Real Sociedadtól is a Valladolid, Barcelonában ikszelt az Atlético

Spanyol labdarúgás
2025.03.29. 18:10

A La Liga elnöke ismét odaszúrt Carlo Ancelottinak

Spanyol labdarúgás
2025.03.29. 11:21

Az Osasuna megóvta a Barcelona elleni bajnoki meccset – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.03.28. 15:16
Ezek is érdekelhetik