Barcelona: újabb távozó, visszatér Sevillába a védő

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.07.30. 08:33
null
Aleix Vidal csupán kiegészítőember volt a Barcelonánál (Fotó: AFP)
Spanyol értesülések szerint Aleix Vidal elhagyja az FC Barcelonát, és három év elteltével visszatér előző klubjához, a Sevillához.

 

A két klub mindenben megegyezett egymással a 28 esztendős, jobb oldali védőként és szélsőként is bevethető futballista klubváltásával kapcsolatban: a Sevilla 9.5 millió eurót fizet Vidalért, aki négy évre ír alá régi-új csapatához.

Vidal a katalánoknál eltöltött három éve alatt nem számított alapembernek, mindössze 51 tétmérkőzésen kapott lehetőséget, ezeken négy gólt szerzett. A klubbal kétszer nyert bajnokságot, háromszor Király-kupát és egyszer spanyol Szuperkupát.

Nem Vidal az egyetlen védő, aki mostanában távozik Barcelonából, a klub vasárnap este hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, Lucas Digne a klub engedélyével visszatér az Egyesült Államokból Spanyolországba, hogy véglegesítse az átigazolását: a 25 éves balhátvéd szinte biztosan az Evertonban folytatja pályafutását.

Legfrissebb hírek

Lamine Yamal semlegesítésén múlhat az Internazionale sikere

Bajnokok Ligája
5 órája

A Barcelona spanyoljáról áradozott a Real Madrid korábbi klasszisa

Spanyol labdarúgás
20 órája

Megtörtént a csoda, Lautaro Martínez játszhat a Barca elleni visszavágón – sajtóhír

Bajnokok Ligája
Tegnap, 10:43

A Barcelona után a Real Madridot is megizzasztotta a Celta Vigo

Spanyol labdarúgás
2025.05.04. 18:14

A Barcelona tartalékosan is megverte a Nikitscher nélküli Valladolidot

Spanyol labdarúgás
2025.05.03. 22:56

Komoly csapás érte a Barcát, megsérült a kupadöntő hőse – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.05.01. 15:09

Videó: 20 éve szerezte meg első gólját a Barcában Lionel Messi

Spanyol labdarúgás
2025.05.01. 13:35

IFFHS: Lamine Yamal korrekordot döntött a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.05.01. 12:34
Ezek is érdekelhetik