PSG: Neymar ellentámadásba lendült, ő is követel a Barcától

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.08.23. 14:58
null
Neymar nemcsak a sapkát veszi fel – a kesztyűt is (Fotó: AFP)
A nemrégiben az FC Barcelonából a Paris Saint-Germainbe igazoló Neymar áll a katalán klub perfenyegetésének elébe, sőt maga is eljárást kezdeményezett korábbi munkaadója ellen – derült ki a brazil labdarúgó szerdai közleményéből.

 

Mint beszámoltunk róla, a Barcelona 8.5 millió eurós kártérítést követel a támadótól, sőt kilátásba helyezte azt is, hogy adott esetben ezt az összeget kész behajtani a futballistát 222 millió euróért megvásárló Paris Saint-Germainen.

A PSG már reagált a barcelonaiak közleményére, és nem késett sokáig Neymar válasza sem családi cégén, az NN Consultorián keresztül. Neymarék álláspontja szerint nem ők tartoznak a Barcának, hanem a klub nekik:

„Meglepetéssel értesültünk a Barca jogi lépéséről, mert a játékos minden szerződési kötelezettségének eleget tett. A panasz alapos tanulmányozása után Neymar védői minden iratot időben a hatóság rendelkezésére bocsátanak. Ezzel egy időben szükséges rögzíteni azt is, hogy maga a játékos is eljárást kezdeményezett, mégpedig azért, hogy hozzájusson a 2016-os szerződés-aláíráskor neki garantált, az FC Barcelona által a mai napig ki nem fizetett bónuszokhoz.”

Legfrissebb hírek

Őrségváltás – Deák Zsigmond publicisztikája

Minden más foci
15 órája

Luis Enrique: A PSG és a Real Madrid helyzetét nem lehet összehasonlítani

Klub-vb
Tegnap, 8:12

Osztálykülönbség: a PSG négy gólt vágva ütötte ki a Real Madridot a klub-vb elődöntőjében!

Klub-vb
2025.07.09. 23:03

Kölcsönben folytathatja a Barcelona magyar kapusa – sajtóhír

Légiósok
2025.07.09. 09:42

Nem tudott leszállni a Real Madrid gépe, törölték a klubvilágbajnoki elődöntő előtti sajtótájékoztatót

Klub-vb
2025.07.09. 08:11

Klub-vb: a Fluminensének kémkedett a volt Chelsea-klasszis

Klub-vb
2025.07.08. 17:17

Klub-vb: a párizsiaknak kétmeccses eltiltás járt, Huijsennek csak az elődöntőt kell kihagynia

Klub-vb
2025.07.08. 13:39

Viharos klubváltása után először a PSG ellen Kylian Mbappé

Klub-vb
2025.07.08. 06:48
Ezek is érdekelhetik