Barcelona: izomszakadás? Suárez lemaradhat a Copáról

Vágólapra másolva!
2016.05.23. 07:19
A katalán Sport szerint az uruguayi Luis Suárez izomszakadást szenvedett a jobb lábában a Barcelona–Sevilla Király-kupa-döntőben, ezért ki kell hagynia a júniusi Copa Américát.

Suárezt egy rossz mozdulat után kellett lecserélni a vasárnapi madridi találkozón, az uruguayi csatár könnyekkel küszködve hagyta el a pályát. A mérkőzés után Luis Enrique még nem mondott konkrétumot a sérülésről, de a katalán Sport úgy tudja, hogy a játékos combizomszakadást szenvedett, és egy hónapig nem játszhat.

Ez azt jelenti, hogy a június 3-tól 26-ig tartó Copa Américán, ha nevezi is őt az uruguayi kapitány, reális esetben csak a döntőben játszhat – azaz minden bizonnyal oda a Copája, amely az első nagy tornája lehetne a 2014-es világbajnokságon Giorgio Chiellini megharapása miatt kapott eltiltása után.

Legfrissebb hírek

Egy gól elég volt a Barca ellen, az Arsenal nyerte meg a női Bajnokok Ligáját

Bajnokok Ligája
2 órája

Raphinha szerződést hosszabbított a Barcelonával – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.05.22. 20:19

A Barcelona meghosszabbította a sikeredző Hansi Flick szerződését – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.05.21. 19:55

Ismertté vált a spanyol Szuperkupa mezőnye és az elődöntő párosítása

Spanyol labdarúgás
2025.05.19. 21:57

A Barcelona legyőzésével BL-induló a Villarreal; kettős emberelőnyben nyert a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
2025.05.18. 21:06

Ferran Torres a kórházból, Szczesny dohányzással, Yamal énekléssel ünnepelte a Barcelona bajnoki címét – videók

Spanyol labdarúgás
2025.05.16. 23:00

A következő idény legelején még nem játszhat a Barcelona a Camp Nouban

Spanyol labdarúgás
2025.05.16. 18:29

A bekapcsolt locsoló sem rontotta el a Barcelona kedvét, Laporta is táncra perdült – videók

Spanyol labdarúgás
2025.05.16. 08:54
Ezek is érdekelhetik