Barca: Piqué elárulta, kiket tart a legkeményebb ellenfeleinek

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.03.22. 10:17
Gerard Piqué, az FC Barcelona labdarúgója az egyik interjúban elmondta, hogy melyik három játékost tartja a legkeményebb ellenfelének, aki ellen valaha játszott.

„Az egyikük Didier Drogba. A legjobb csatárok egyike, akit valaha láttam. Minden megvan benne. Gyors, nagyon erős, jól cselez, a levegőben is remek, és mindkét lábával egyaránt jól lő. Nagyszerű játékos” – jellemezte Gerard Piqué az elefántcsontparti támadót.

„A másik Cristiano Ronaldo. Sokszor játszottam már ellene. A futballtörténelem egyik legjobb labdarúgója. Tudja, hogyan kell gólt szerezni, gólpasszt adni, szabadrúgást és büntetőt lőni. Mindent tud” – folytatta a Real Madrid játékosával a spanyol válogatott védő.

„A harmadik ilyen játékos Robert Lewandowski. Magas, mindkét lábát kiválóan használja, szintén nagyon jó a levegőben” – mondta a Bayern München lengyel válogatott klasszisáról Piqué.Didier Drogba. A legjobb csatárok egyike, akit valaha láttam. Minden megvan benne. Gyors, nagyon erős, jól cselez, a levegőben is remek, és mindkét lábával egyaránt jól lő. Nagyszerű játékos” – jellemezte Gerard Piqué az elefántcsontparti támadót.

„A másik Cristiano Ronaldo. Sokszor játszottam már ellene. A futballtörténelem egyik legjobb labdarúgója. Tudja, hogyan kell gólt szerezni, gólpasszt adni, szabadrúgást és büntetőt lőni. Mindent tud” – folytatta a Real Madrid játékosával a spanyol válogatott védő.

„A harmadik ilyen játékos Robert Lewandowski. Magas, mindkét lábát kiválóan használja, szintén nagyon jó a levegőben” – mondta a Bayern München lengyel válogatott klasszisáról Piqué.

A Barcelona hátvédje természetesen csapattársait, Neymart, Messit és Suárezt is megemlítette, de őket azért nem vette számításba, mert mindennap velük edz.

Legfrissebb hírek

Szoboszlaiék klubja többet költött új játékosokra, mint a francia élvonal

Minden más foci
10 órája

Kölcsönben folytathatja a Barcelona magyar kapusa – sajtóhír

Légiósok
15 órája

Jön a Williams utáni és a Williams helyetti korszak Barcelonában

Spanyol labdarúgás
2025.07.07. 18:31

Barcelonában megsértődtek, és bezárták a kapukat Nico Williams előtt – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.07.04. 18:51

Erre ki számított? Nico Williams 2035-ig szerződést hosszabbított

Spanyol labdarúgás
2025.07.04. 11:08

„Ennek semmi értelme” – Cristiano Ronaldo Diogo Jota haláláról

Minden más foci
2025.07.03. 12:37

Októberben és májusban el Clásico – megvan a La Liga menetrendje

Spanyol labdarúgás
2025.07.01. 22:54

Új klubja bejelentette Ansu Fati érkezését

Francia labdarúgás
2025.07.01. 14:34
Ezek is érdekelhetik