Real Madrid: Mi csak parasztok vagyunk, ő a király – S. Ramos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.12.21. 14:20
null
Ramos (balról a második) szerint a csapat tagjai mindent megtesznek a sikerért (Fotó: Twitter)
Sergio Ramos, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Real Madrid védője kiállt Florentino Pérez elnök mellett.

A Real Madrid csak a harmadik helyen áll a La Ligában, a Király-kupából kizárták, és bár a Rayo Vallecanót 10–2-re legyőzte, amíg a két csapat tizenegy a tizenegy ellen játszott, a városi rivális vezetett 2–1-re – majd két játékosát is kiállították.

A királyiak szurkolói egyre türelmetlenebbek, Rafa Benítez vezetőedzőtől és Florentino Pérez elnöktől is azt szeretnék, hogy távozzon, Sergio Ramos azonban megvédte őket, beszédéhez pedig sakkból átvett példát alkalmazott.

„Mi csak parasztok vagyunk, ő a király – mondta Pérezről Sergio Ramos. – Mindannyian támogatjuk az edzőnket is. Szeretné meghonosítani a saját ötleteit, mi pedig igyekszünk végrehajtani azokat. Minden játékos így van vele. Előfordul, hogy nem sikerül, de a legkevesebb, amit megtehetsz, hogy a legjobbadat akarod kihozni magadból.”

Ramos reagált a szurkolók fütyülésére is.

„Amikor szükségünk van a támogatásra, kifütyülnek a szurkolók, pedig van, hogy csak egy kis szeretetet igényelnénk. Akkor igazán dühösek az emberek, ha nem adsz bele mindent. Ha azt látják, hogy a Rayo tíz perc után vezet a Bernabéuban, változást szeretnének. Vannak, akik azt mondják, ki is kaphattunk volna, én nem így látom. Mindenképpen mienk lett volna a három pont.”

Legfrissebb hírek

Cristiano Ronaldo fejesével duplázta meg előnyét az Al-Naszr Benzemáék ellen

Minden más foci
2025.09.26. 21:26

Sergio Ramos Busquetsről: A futball elvesztette az egyik legzseniálisabb középpályást

Spanyol labdarúgás
2025.09.26. 10:15

Wayne Rooney: Azt hiszik, nem kedvelem Cristiano Ronaldót, de ez nem igaz...

Minden más foci
2025.09.25. 13:11

Elszórakozta a büntetőt Sergio Ramos, nagy zakót kapott a csapata

Minden más foci
2025.09.25. 10:38

100 millió megtekintés, a világ a Nemzeti Sportot és az M4 Sportot követte

Magyar válogatott
2025.09.17. 14:58

A Real Madrid idén sem vesz részt az Aranylabda-gálán – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.09.11. 13:11

Messi, Haaland, Bryant, Ronaldo – velük készül visszavonulására a legendás pankrátor

Egyéb egyéni
2025.09.11. 10:06

Tóth Balázs: Volt tizenöt évvel ezelőtt egy gyerekkori álmom

Magyar válogatott
2025.09.10. 07:31
Ezek is érdekelhetik