Real: el Clásico a piacon, miatta csapnak össze a Barcával?

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.12.12. 09:13
Ritkán fordul elő, hogy a spanyol labdarúgás két legnagyobbja egy játékosért csatázzon, ha viszont erre kerül sor, egyik klub sem viccel. Olasz sajtóhírek szerint most újra összeütközhet a két gigász az átigazolási piacon.

Mikor legutóbb a Real Madrid megküzdött az ősi riválissal egy futballistáért, nem kisebb névről volt szó, mint Neymar.

A brazil a Barcelonát választotta, ahol finoman szólva be is jött a számítása, most pedig az olasz La Gazzetta dello Sport információi szerint egy 23 esztendős kolumbiai játékos dilemmázhat a két óriás között.

Az olaszok állítják, az Internazionale hátvédjét, Jeison Murillót mindkét csapat szívesen látná a soraiban.

A 15-szörös válogatott védő 2015 nyarán szerződött az Internazionaléhoz, amelyben szempillantás alatt a védelem alapembere lett. Ráadásul nem ismeretlen számára a spanyol terep, 2010 és 2013 között a Granadában, a Cádizban és a Las Palmasban is futballozott.

Murillo piaci értékét a transfermarkt.de 10 millió euróra teszi, az olaszok azonban úgy tudják, 30 millió eurós ajánlat alatt szóba sem állnak a kérőkkel a milánóiak.

Legfrissebb hírek

Kölcsönben folytathatja a Barcelona magyar kapusa – sajtóhír

Légiósok
12 órája

DAC: Yhoan Andzouana távozott, Abdoulaye Gueye érkezett – hivatalos

Minden más foci
23 órája

Védőt igazolt a Debrecen és a Diósgyőr, 53 millióért sem engedik el a Serie A gólkirályát – keddi transzferhíradó

Minden más foci
Tegnap, 21:10

NB II: ötszörös magyar bajnokot igazolt a Vidi

Labdarúgó NB II
Tegnap, 14:02

Jön a Williams utáni és a Williams helyetti korszak Barcelonában

Spanyol labdarúgás
2025.07.07. 18:31

Gyökeres mindenben megegyezett az Arsenallal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.07.06. 15:43

Saldanha hatalmas összegért távozhat a Ferencvárostól – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.07.05. 14:39

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
2025.07.05. 14:12
Ezek is érdekelhetik