Barca: Messi sajtos, Neymar sonkás pizzát eszik lefújás után

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.25. 18:26
null
A pizza és a mogyorókrém a sláger a Barca-sztárok menüjében (Forrás: Libertad Digital)
Kiszivárogtak az FC Barcelona labdarúgóinak mérkőzések utáni vacsorakívánságai. A spanyol Libertad Digital közölt egy képet Luis Enrique tanítványainak a Málaga elleni 0–0-s döntetlent követő menüjéről.

 

Marc ter Stegen rendelkezik az egyik legegzotikusabb ízléssel, a katalánok német kapusa a sushit – a csapattagok körében igen népszerű – mogyorókrémes szendviccsel kíséri le. A többség pizzát rendel, de van pár kiemelésre érdemes példa.

Lionel Messi szénsavas üdítőitalt iszik (pont az őt szponzoráló márka konkurens termékét) a sajtos pizza mellé, Sergio Busquets pedig gyümölcsöt kér, de kizárólag ananászt vagy epret.

Andrés Iniesta méretei nem, de az étvágya kiemelkedő: a sonkás sajtos pizza után egy jellegzetes spanyol kolbászból készült szendvicset is eszik, Jordi Alba ugyanezt a menüt rendeli, csak a hátvédnél pulykás és sajtos a szendvics. A nyáron érkező, de még debütálásra váró Thomas Vermaelen neve mellett egyelőre semmilyen étel nem szerepel.

A Barcelona játékosainak mérkőzések előtti és után étkezéseiről a szálláshelyül szolgáló hotel gondoskodik. A kép is onnan szivároghatott ki, így könnyen lehet, hogy a következő málagai túra alkalmával új szálloda után néz a vezetőség.

A labdarúgók egy mérkőzés során több mint 1000 kalóriát is elégethetnek, így a lefújást követő energiapótlás kiemelten fontos.

Legfrissebb hírek

Messi, Haaland, Bryant, Ronaldo – velük készül visszavonulására a legendás pankrátor

Egyéb egyéni
15 órája

La Liga: hatezres stadionban fogadja a Barcelona a Valenciát

Spanyol labdarúgás
2025.09.10. 15:58

„Csak a jó dolgok maradtak meg” – Lionel Messi az utolsó hazai vb-selejtezője után

Minden más foci
2025.09.05. 10:13

Színházból érkezik utolsó hazai vb-selejtezőjére Lionel Messi

Foci vb 2026
2025.09.04. 07:01

Az Atlético, a Betis, a Girona, a Villarreal és a Real Sociedad tüsténkedett leginkább a hajrában

Spanyol labdarúgás
2025.09.03. 19:36

A Real Madridtól eltanácsolták, Barcelonában kivirágzott – Pedri elmesélte igaz történetét

Spanyol labdarúgás
2025.09.02. 19:32

Nemcsak a Barcelona, a VAR is besült a Rayo Vallecano otthonában

Spanyol labdarúgás
2025.09.01. 16:13

Botrányba fulladt a Ligák Kupája fináléja, Messiék lemaradtak a trófeáról

Minden más foci
2025.09.01. 08:24
Ezek is érdekelhetik