Barca: Suárez pár percet kaphat a mexikói León ellen

Vágólapra másolva!
2014.08.18. 10:12
Luis Enrique, a Barcelona vezetőedzője elmondta, Luis Suárez pár perc erejéig pályára léphet a mexikói León elleni felkészülési mérkőzésen.

„Keményen dolgozott azalatt is, amíg egyedül edzett. Úgy gondolom, pár perc erejéig láthatják majd a szurkolók a hétfői meccsen" – mondta Luis Enrique.

Mint ismert, Suárez a nemzetközi Sportdöntőbíróság csütörtöki enyhítését követően péntek délelőtt rész vett első barcelonai edzésén. A bemutatására ma kerül sor a Joan Gamper-kupa keretein belül, majd a jelek szerint a León elleni mérkőzésen is láthatják az új szerzeményt a katalán szurkolók.

Erre a CAS határozata szerint lehetősége van, négy hónapos FIFA-eltiltását ugyanis a tétmérkőzésekre korlátozta a bíróság.

Legfrissebb hírek

„Férfiak játszottak fiúk ellen” – Arsene Wenger az el Clásicóról

Spanyol labdarúgás
5 órája

Zsinórban négy elveszített el Clásico után a Real Madrid megverte a Barcelonát!

Spanyol labdarúgás
21 órája

Lamine Yamal a Real Madridról: Csalnak és panaszkodnak

Spanyol labdarúgás
2025.10.25. 10:08

Hansi Flick nem ülhet a kispadon a vasárnapi el Clásicón

Spanyol labdarúgás
2025.10.24. 19:19

Kérdéses Raphinha szereplése a vasárnapi el Clásicón – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.10.24. 16:28

Férfi kosár Euroliga: tizenöttel kikapott litván ellenfelétől a Barcelona

Kosárlabda
2025.10.23. 23:29

Dupla Tízes: Mbappé vagy Yamal? Alonso vagy Flick? Régi fényében csillogva jön az el Clásico

Spanyol labdarúgás
2025.10.23. 16:51

Enrique Guardiolát előzte, Haaland Cristiano Ronaldo nyomdokaiban a BL történetének leggólgazdagabb játéknapján

Bajnokok Ligája
2025.10.22. 11:24
Ezek is érdekelhetik