Primera División: Atlético-henger, Villa ismét betalált

2013.09.14. 17:50
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának nyitó mérkőzésén az Atlético Madrid 4–2-re győzött az Almería ellen.
A fővárosiaknál a nyáron a Barcelonától érkező David Villa kezdte a gólgyártást, majd a szünet előtt Diego Costa növelte az előnyt, ám Rodri révén még a fordulást megelőzően szépített a vendég Almería.

A 63. percben aztán egy roppant okos góllal eldöntötte az összecsapást a Madrid. Gabi középről végezhetett el szabadrúgást, lövés helyett a sorfal mellett helyezkedő Tiagóhoz passzolt váratlanul, aki lefordult és szépen elhelyezte a labdát.

A negyedik haza találatot Raúl García jegyezte, aki a mostani keretből a mérkőzést megelőzően egyedüli atléticósként mondhatta el magáról, hogy szerzett már gólt az Almería ellen bajnokin.

A 89. percben a vendégek egy szép Aleix Vidal-góllal kozmetikáztak az eredményen – így lett 4–2 a vége.

Az Atlético így továbbra is hibátlan, míg ellenfele még mindig nyeretlen.