Spanyolország: Messi is belépett a játékosok szakszervezetébe

Vágólapra másolva!
2011.10.05. 06:54
Belépett a spanyol futballisták AFE nevű szakszervezetébe Lionel Messi, az FC Barcelona világklasszis támadója.

Az érdekvédelmi csoport bejelentése szerint az argentin játékos azután töltötte ki a jelentkezési lapot, hogy találkozott Luis Rubiales elnökkel.

„Mostantól Messi is az AFE-hez tartozik, csakúgy, mint a Barca-játékosok és a spanyol profik többsége" – áll a szervezet közleményében.

A tavalyi teljesítménye alapján FIFA-Aranylabda-nyertes Messi azt mondta: nagyon örül, hogy a szakszervezet tagja lehet, és mostantól ugyanazok a jogai és a kötelességei, mint a többieknek.

Az AFE szervezte Spanyolországban az idény eleji sztrájkot, melynek következtében az első és a másodosztályban elmaradtak az első forduló mérkőzései.

Legfrissebb hírek

„Nem én vagyok a hős” – a 98. percben győztes gólt szerző Raphinha

Spanyol labdarúgás
1 órája

Sallói duplázott, a Sporting nyolcgólos meccsen nyert, míg Gazdagék Lionel Messiék ellen szenvedtek vereséget – videók

Légiósok
5 órája

Hiába a vigói Iglesias-tripla, remek hajrával győzött a Barcelona

Spanyol labdarúgás
20 órája

Yaakobishvili Áron triplázhat a Barcelonában  az UEFA Ifjúsági Liga megnyerésével

Légiósok
Tegnap, 8:43

Labdarúgás: eredményes fiatalok a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében

Utánpótlássport
2025.04.17. 18:18

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 15:40

Az Optánál a legesélytelenebb, a fogadóirodáknál a favorit a Barcelona a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 13:35

Így folytatják a BL-ben – az elődöntő menetrendje

Bajnokok Ligája
2025.04.16. 22:55
Ezek is érdekelhetik