A Zaragoza hazai pályán nem bírt a Racing Santanderrel

K.E. K.E.K.E. K.E.
2007.05.06. 19:28
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában a vasárnap délután lejátszott hat mérkőzés közül három hazai győzelem mellett egy vendégsiker született, illetve két találkozón nem bírtak egymással a felek.
Hazai pályán két góllal verte a Mallorca az Osasunát

Szavazás

Melyik csapat nyeri a spanyol labdarúgó-bajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
A Getafe Sevillában a Betis ellen már kétgólos előnyre tett szert a szünetre, amely ki is tartott a találkozó végéig.

A sereghajtó Tarragona Navas öngóljával került hátrányba a Levante otthonában az első félidő közepén, a pályaválasztók aztán még a szünet előtt megduplázták az előnyt.

A Levante így három pontra távolabb került a kiesőzónától.

Ott ragadt viszont a Vigo, amely a Villarreal otthonában szenvedett minimális vereséget. A három pont sorsát eldöntő találat a 67. percben esett és Franco szerezte.

A Mallorca hazai pályán két góllal verte a csütörtökön még UEFA-kupa elődöntőt játszó Osasunát.

A hazaiak első félidőben szerzett vezető találatára az Atlético Madrid által is körüludvarolt Raúl García felelt meg a második felvonásban.

Az eredmény azonban csupán nyolc percig volt egyenlő, mert a hazaiak gyorsan visszavették a vezetést, amelyet meg is tartottak lefújásig. Sőt, azt a hajrában még meg is toldottak eggyel.

A nemzetközi szereplésre is jó eséllyel pályázó Huelva erejéből hazai pályán csak gólnélküli döntetlenre futotta a kiesés elől jelen állás szerint egyre eredményesebben menekülő Bilbao ellen.

A nagycsapatokra is mindig veszélyes Zaragoza hazai pályán nem bírt a középmezőny elejéhez sorolható Santanderrel, a mérkőzés gólnélküli döntetlennel zárult.

LA LIGA, SPANYOL ÉLVONALBELI LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG:

33. FORDULÓ:
Real Betis – Getafe 0-2 (Guiza 15., Casquero 32.)
Levante - Gimnástic Tarragona 2-0 (Navas 27. – öngól, Riga 39.)
Villarreal - Celta Vigo 1-0 (Franco 67.)
Mallorca – Osasuna 3-1 (Varela 39., Gutiérrez 68., Jankovics 80., ill. Raúl García 60.)
Zaragoza - Racing Santander 0-0
Recreativo Huelva - Athletic Bilbao 0-0