Férfi röplabda ob I: Kecskemét, Dunaferr, MAFC a sorrend

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.05.13. 20:11
Véget ért az 5–7. helyekért kiírt helyosztó kör a férfi röplabda NB I-ben. Három torna után a HÉP-Kecskemét végzett az ötödik helyen, a Dunaferrt és a fővárosi MAFC-BME együttesét megelőzve. A záró fordulónak Kecskemét adott otthont, és a házigazda mindkét mérkőzését győzelemmel fejezte be.

FÉRFI RÖPLABDA OB I
AZ 5–7. HELYÉRT

HÉP Kecskeméti RC–Dunaferr SE 3:0 (23, 11, 17)
V: Halász, Ujházi.
Kecskemét: Leiner, Török P., Pesti, Török Sz., Kunert, Horváth K. Csere: Erki (liberó), Szabó M. Vezetőedző: Gyurkó Sándor.
Dunaferr: Guzmics, Móró, Hatvany Zs., Szabó P., Kholmann, Stefanovics. Csere: Hartyányi (liberó), Laczi, Csizmadia, Kiss M.. Vezetőedző: Kelemen István. FÉRFI RÖPLABDA OB I
AZ 5–7. HELYÉRT

HÉP Kecskeméti RC–Dunaferr SE 3:0 (23, 11, 17)
V: Halász, Ujházi.
Kecskemét: Leiner, Török P., Pesti, Török Sz., Kunert, Horváth K. Csere: Erki (liberó), Szabó M. Vezetőedző: Gyurkó Sándor.
Dunaferr: Guzmics, Móró, Hatvany Zs., Szabó P., Kholmann, Stefanovics. Csere: Hartyányi (liberó), Laczi, Csizmadia, Kiss M.. Vezetőedző: Kelemen István.

MAFC-BME–Dunaferr SE 3:1 (-21, 18, 19, 19)
V.: Suba, Csizmarik
MAFC-BME: Schildkraut, Tamasi Á., Szabó B., Csépke, Sevelle, Tanai. Csere: Tari (liberó). Vezetőedző: Novák László.
Dunaferr: Guzmics, Móró, Hatvany Zs., Szabó P., Kholmann, Stefanovics. Csere: Hartyányi (liberó), Tomanóczy B., Laczi, Csizmadia, Kiss M.. Vezetőedző: Kelemen István.

HÉP Kecskeméti RC–MAFC-BME 3:0 (16, 14, 20)
Kecskemét. V.: Csizmarik, Suba
Kecskemét: Leiner, Török P., Pesti, Török Sz., Kunert, Horváth K. Csere: Erki (liberó), Szabó M. Vezetőedző: Gyurkó Sándor.
MAFC-BME: Schildkraut, Tamasi Á., Szabó B., Csépke, Sevelle, Tanai. Csere: Tari (liberó), Márkus. Vezetőedző: Novák László.

MESTERMÉRLEG
Breszkó András, a HÉP-Kecskemét technikai vezetője: Hazai pályán mindkét mérkőzésen a győzelem volt a célunk, örülök, hogy kettős sikerrel fejeztük be a hosszúra nyúlt évadot.
Szabó Péter, a Dunaferr játékosa: Sajnos, ez a torna nem sikerült olyan jól, mint az előző, de örülünk a hatodik helynek.
Csépke Gábor, a MAFC-BME játékosa: Az Újvaros ellen nagyon jók voltunk, a Kecskemét ellen már nem ment ennyire jól. Örömteli, hogy két újonc juniorunk végigjátszotta mindkét meccset. Nagyon hosszú volt ez a több mint 40 napos kihagyás a második és a harmadik torna előtt, személy szerint örülök, hogy vége a szezonnak.

 

Legfrissebb hírek

Kecskemétről érkezett kapus Nyíregyházára – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.15. 15:43

Kosznovszky-gólpassz, egy 11-es bement, egy kimaradt – MTK-győzelem a KTE ellen

Labdarúgó NB I
2025.07.12. 13:32

A Kecskemétről távozott szélső hétszeres bajnokcsapathoz igazolt

Labdarúgó NB II
2025.07.12. 09:43

NB II-es felkészülés: négy gólt szerzett a Honvéd, a Vasas is simán győzött, a Videoton a BVSC-t verte meg

Labdarúgó NB II
2025.07.05. 23:07

Az izraeli bajnoktól ötöt kapott a Vasas, gólgazdag meccset játszott a Szentlőrinc az Eszékkel

Labdarúgó NB II
2025.07.02. 23:06

Férfi röplabda Extraliga: Gyenes Márió lett a MAFC új vezetőedzője – hivatalos

Röplabda
2025.07.01. 18:02

Papp Milánt kölcsönadta a Kecskemét a Videotonnak

Labdarúgó NB II
2025.07.01. 16:58

Bivalyerős lesz a másodosztályú bajnokság

Labdarúgó NB II
2025.06.29. 07:07
Ezek is érdekelhetik