Női röplabda KEL: a Vasas játszmát sem vesztett Linzben

2014.02.11. 21:47
A Vasas 3:0-ra nyert a Linz vendégeként a női röplabda Közép-európai Liga keddi játéknapján.

NŐI RÖPLABDA KÖZÉP-EURÓPAI LIGA
ASKÖ LINZ-STEG (osztrák)–VASAS ÓBUDA 0:3 (–22, –17, –18)
Linz, 500
néző. V: Schimpl, Viktoríni-Lisá (szlovákok)
LINZ: Johnson 6, Irwin 1, P. Teufl 7, V. Teufl 9, Gerling 6, Holcomb 6. Csere: Berger (liberó), Zauner, Klopf 3, Krepper. Edző: Rogelio Hernández
VASAS: Vacsi 7, Tálas 5, Miklai 13, Gubicza 5, Szabó A., Stefanik 8. Csere: Lévai (liberó), Benkó 5, Fábián 1, Pekárik 2, Ludmán. Edző: Jókay Zoltán
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 7:8, 15:16, 18:21. 2. játszma: 7:8, 15:16, 18:21. 3. játszma: 1:8, 4:16, 12:21
Jókay Zoltán: – Végig a kezünkben tartottuk a meccset, határozottabbak, pontosabbak voltunk. A harmadik játszmában nagyobb különbség lehetett volna a javunkra, de magunkra engedtük az ellenfelet. Ötvenszázalékos teljesítményünk nagy előrelépés az előző szezonhoz képest. NŐI RÖPLABDA KÖZÉP-EURÓPAI LIGA