Póker: már csak 64-en küzdenek a másfél milliárd forintért

Vágólapra másolva!
2009.07.15. 07:16
Címkék
A Las Vegasban zajló WSOP főversenyén már csak hatvannégyen vannak versenyben, és köztük csupán néhányan sztárjátékosok.
Az NSO Póker rovatának szakmai partnere a poker24.hu.
Az NSO Póker rovatának szakmai partnere a poker24.hu.
A World Series of Poker 10 ezer dolláros nevezési díjú no limit hold’em viadalán már csak 64-en vannak versenyben, a hatodik nap után mindössze nyolc asztalon folyik a küzdelem. Hétfőn déli 12 órakor 185 játékos folytatta a küzdelmet, és hat vakszint után maradt állva 64 pókeres.

A versenyben lévők között még mindig van néhány nemzetközileg ismert név, így például a hét karkötővel büszkélkedő Phil Ivey, valamint Antonio Esfandiari, Joe Sebok, Dennis Phillips és az az Andrew Lichtenberger is, aki Traply „Bélabácsi” Péterrel játszotta a heads-upot az 5000 dolláros no limit hold’em shootout viadalon. Az összetett élén Darvin Moon áll 9 745 000 zsetonnal, míg a torna győztese 8.5 millió dollárt, vagyis több mint másfélmilliárd forintot nyer majd.

A Poker24.hu legfrissebb híre: Betaland.hu Freeroll-sorozat
Legfrissebb hírek

Hazai pályán veszítette el veretlenségét a Ferencváros a Puskás Akadémia ellen

Labdarúgó NB I
9 perce

A Veszprém megnyerte a felkészülési tornát Dobojban

Kézilabda
13 perce

ILCA Eb: Vadnai Jonatán az ötödik helyen végzett

Egyéb egyéni
45 perce

Két mallorcai piros, három barcelonai gól, a címvédő könnyed győzelemmel kezdte a La Liga új idényét

Spanyol labdarúgás
53 perce

Továbbra is pont nélkül a Komárom

Minden más foci
1 órája

A kizárás megúszása után győzelemmel rajtolt a Lyon a bajnokságban

Francia labdarúgás
1 órája

Labdarúgás: kikapott az írektől is az U17-es válogatott a Telki-kupán

Utánpótlássport
1 órája

Morata bemutatkozott, fordítással továbbjutott a Como az Olasz Kupában

Olasz labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik