Légiósok: Nagy Ádám a Speziánál folytatja pályafutását – hivatalos

CS. M.CS. M.
Vágólapra másolva!
2024.01.31. 11:52
A Speziánál folytatja Nagy Ádám! (Forrás: Spezia/Kövesdi V Pataky T – Facebook)
Pont került a régóta húzódó Nagy Ádám-ügy végére, a 77-szeres magyar válogatott középpályás a Serie B-ben szereplő Speziánál folytatja pályafutását.


Korábbi cikkünkben is megemlítettük, végül be is igazolódott: Nagy Ádám aláírt a Serie B-ben bennmaradásért harcoló (jelenleg 19.) Speziához, ahol újra együtt dolgozhat korábbi pisai edzőjével, Luca D'Angelóval.  

Az már régóta köztudott volt, hogy a 77-szeres magyar válogatott középpályás a több játéklehetőség reményében váltani szeretne, de egy ideig úgy tűnt, ez leghamarabb nyáron jöhet össze neki. Néhány nappal ezelőtt jött a hír, miszerint egy kölcsönszerződéssel még januárban válthat – ezt követően pörögtek fel az események. 

A Spezia hivatalos bejelentése alapján kölcsönszerződésről van szó, ám a klubnak vásárlási opciója van, amit az idény végén érvényesíthet a Pisánál. Nagy Ádám a 8-as mezt viseli majd.  

 

 

Legfrissebb hírek

Sallói Dániel: A győzelmekre és a rekordokra vagyok a legbüszkébb

Légiósok
22 órája

Újabb legenda szerint kell Kerkezzel erősíteniük Szoboszlaiéknak

Angol labdarúgás
Tegnap, 18:22

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
Tegnap, 12:40

Nikitscher Tamás: Igazán a kudarcokból lehet tanulni – exkluzív

Légiósok
Tegnap, 8:39

Heti légiósprogram: Szoboszlaiék a Chelsea-vel, Gulácsiék a Bayernnel játszanak

Légiósok
2025.04.28. 10:42

Légióskörkép: Szoboszlai bajnok lett, Sallai és Novothny gólokat szerzett

Légiósok
2025.04.28. 10:20

Megvan Szoboszlai 11. trófeája, nyolc idény alatt – folytatta nagy sorozatát

Légiósok
2025.04.27. 20:58

Légiósok: Sallai Roland ismét gólt szerzett a Galatasarayban

Légiósok
2025.04.27. 20:29
Ezek is érdekelhetik