Napoli: újra él a PSG-szál, de az MU továbbra is favorit

B. L.B. L.
Vágólapra másolva!
2020.05.27. 20:15
null
A nápolyi klub vélhetően enged valamelyest a 100 millió eurós árból – de nem túl sokat (Fotó: AFP)
Olasz sajtóértesülés szerint a Paris Saint-Germain visszaszállt a Serie A-ban szereplő Napoli védőjéért, Kalidou Koulibalyért folyó harcba.

 

A calciomercato.com úgy tudja, hogy a két klub felvette egymással a kapcsolatot a védő ügyében az elmúlt napokban, ami fejlemény, mert a Barcelona kiszállása mellett úgy tűnt, hogy a franciák is elengedték ezt a szálat.

Ugyanakkor az olasz portál úgy tudja, hogy Leonardóék most újra elővették Koulibaly ügyét, és készek bankot robbantani a szenegáli játékosért – viszont még így is a Manchester United a favorit a védő szerződtetésére.

A korábbi 100 millió eurós árcetlinél várhatóan olcsóbban lehet megszerezni a lassan 29 éves játékost, de a Napoli aligha megy 70 millió alá, sőt, Aurelio De Laurentiis szeretné, ha inkább 90 millióra kúszna fel az ajánlat.

A Napoli első embere korábban arról beszélt, hogy tavaly 120 milliós ajánlatot utasított vissza Koulibalyért.

Legfrissebb hírek

Benne van a pakliban, hogy a BL-döntő párizsi hőse az idén már nem lép pályára

Francia labdarúgás
6 órája

Bajnokok Ligája: Párizsban szuperrangadót rendeznek

Bajnokok Ligája
8 órája

Öt PSG-játékos az év álomcsapatában a FIFPro-nál

Minden más foci
Tegnap, 17:40

Ligue 1: a 94. percben szerzett góllal nyert a PSG

Francia labdarúgás
2025.11.01. 23:05

A Napoli örülhet, hogy nem kapott ki a 11-est hibázó Comótól

Olasz labdarúgás
2025.11.01. 20:09

Diallo lábában maradt a győztes gól, az elefántcsontparti szélső bombája egy pontot ért az MU-nak Nottinghamben

Angol labdarúgás
2025.11.01. 18:13

„Az a hely örökre a szívemben marad” – napolis tetoválásáról kérdezték a Juventus új edzőjét

Olasz labdarúgás
2025.11.01. 11:27

A PSG nem csupán két pontot vesztett el az újonc Lorient ellen

Francia labdarúgás
2025.10.29. 23:06
Ezek is érdekelhetik