Olaszország: 19 éves, egész Európának már most kell

Vágólapra másolva!
2016.09.22. 18:00
Franck Kessié-ért, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Atalanta középpályásáért szinte az összes európai topklub sorban áll.

Az elefántcsontparti válogatott játékos az utóbbi szezonban még kölcsönben a Cesenában szerepelt, a jelenlegi idényben viszont már az Atalanta kezdőcsapatában találta magát. A védekező középpályás rendre kiváló osztályzatokat kap a tekintélyes La Gazzetta dello Sporttól, ami nem csoda, hiszen Kessié a hat tétmérkőzése alatt már ötször eredményes volt.

Az olasz szaklap arról ír, hogy a 19 éves labdarúgót a szerdai Palermo elleni mérkőzésen több európai topklub megfigyelője a helyszínen is megnézte. A hírek szerint a Bayern, a Liverpool, az Arsenal, a Chelsea, a Sevilla, a Manchester City, a Manchester United, a Juventus, a Roma, a Napoli, az Inter és a Milan is szeretné megszerezni a fiatal játékost.

Kessié piaci értéke körülbelül 4 millió euró, szerződése pedig 2021-ig köti őt az Atalantához.

Legfrissebb hírek

Megújította sikeredzője szerződését a Bologna – hivatalos

Olasz labdarúgás
13 órája

Kilenc év után véget érhet a Gasperini-éra Bergamóban – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2025.05.27. 21:27

„Már villát is vett a városban” – a Napoli elnöke De Bruyne szerződtetéséről

Olasz labdarúgás
2025.05.26. 20:55

Fordulatos meccsen nyert Velencében a Juventus, így ő indulhat a BL-ben

Olasz labdarúgás
2025.05.25. 23:00

Nyert a Milan, de ez aligha csillapítja a nagyot akciózó ultrák dühét

Olasz labdarúgás
2025.05.24. 22:54

Conte: Nagyon nehéz Nápolyban trófeákat nyerni, de ezek a játékosok három év alatt kétszer is megcsinálták

Olasz labdarúgás
2025.05.24. 09:55

Ismét Nápolyba került a scudetto!

Olasz labdarúgás
2025.05.23. 22:50

Serie A: gólképtelen csatárai miatt szenved az Inter

Olasz labdarúgás
2025.05.23. 08:21
Ezek is érdekelhetik