Inter: amint kiköltözik a Milan a San Siróból, akcióba lépnek

Vágólapra másolva!
2015.03.05. 18:04
Olasz sajtóértesülés szerint az Internazionale labdarúgócsapata 70 millió eurót költ a Giuseppe Meazza Stadion (San Siro) felújítására, amint a városi rivális és társbérlő AC Milan elhagyja a közösen használt létesítményt.

A Milan a Juventus példáját követve saját stadion építését tervezi, amelynek már a helyét is kijelölték, és gyönyörű látványtervek készültek róla. Az Il Sole 24 Ore úgy tudja, hogy az Inter nemcsak maradna a San Siróban, hanem felújítaná, sőt megvenné a tulajdonjogát a városi rivális kiköltözése után.amelynek már a helyét is kijelölték, és gyönyörű látványtervek készültek róla. Az Il Sole 24 Ore úgy tudja, hogy az Inter nemcsak maradna a San Siróban, hanem felújítaná, sőt megvenné a tulajdonjogát a városi rivális kiköltözése után.

Az olasz lap szerint a fekete-kékek 70 millió eurót költenének a stadion és környéke modernizálására, kicsinosítására, bár konkrét terveket még nem nyújtottak be ezzel kapcsolatban.

A két milánói klub 1947 óta közösen használja a 80 ezer fős stadiont, a jelenleg érvényes bérleti szerződésük 2030-ig szól. A városi tanácsnak tehát mindkét klubbal meg kell egyeznie ahhoz, hogy az Inter tulajdonába kerülhessen az 1926-ban átadott létesítmény.

Legfrissebb hírek

Gasperini bírózott, Inzaghi a kritikusoknak válaszolt a vasárnap esti rangadó után

Olasz labdarúgás
3 órája

Bergamói győzelmével egyedül áll a tabella élén az Inter – nagy lehetőséget szalasztott el az Atalanta

Olasz labdarúgás
14 órája

Balogh Botondék a hajrában egyenlítettek a sereghajtó otthonában, ismét hátrányból felállva nyert a Milan

Olasz labdarúgás
2025.03.15. 20:02

Ígéretes irányban a fenntarthatóság felé – Football Benchmark-elemzés a PSG-ről és az Interről

Képes Sport
2025.03.15. 11:42

Szalah Gerrardot, Yamal Draxlert érte be, Kane közelít Beckhamhez – BL-statisztikák

Bajnokok Ligája
2025.03.12. 11:40

Kulcsfontosságú napok előtt a Barcelona, csodát tenne a Leverkusen és a Feyenoord

Bajnokok Ligája
2025.03.11. 09:29

Videón a hamarosan elkészülő új komáromi stadion

Minden más foci
2025.03.10. 09:32

Serie A: a Milan kétgólos hátrányból fordított Leccében

Olasz labdarúgás
2025.03.08. 20:01
Ezek is érdekelhetik