Juventus: Vidal kihagyhatja a Milan elleni rangadót is
A Tuttosport értesülései szerint legalább három hétig nem léphet pályára Arturo Vidal, a Juventus combsérüléssel bajlódó középpályása, aki így többek között a Milan elleni bajnoki rangadóról is lemarad.
A korábban a térdével küszködő játékos a chilei válogatott edzőtáborában sérült meg, állítólag 20-30 napra vált harcképtelenné.
A 27 éves labdarúgó az Udinese, a Milan, a Cesena és az Atalanta elleni bajnoki meccset, valamint a Malmö elleni Bajnokok Ligája-mérkőzést is kihagyhatja, de ha lassabban gyógyul a vártnál, akkor az Atlético Madrid és a Roma elleni találkozóról is lemaradhat.
A Juve vezetőedzője, Massimiliano Allegri nincs irigylésre méltó helyzetben, hiszen a belső középpályásai közül Andrea Pirlo is sérült, így az olasz sajtó találgatása szerint a közeljövőben a balszélső Kwadwo Asamoah kaphat lehetőséget a pálya közepén.
Legfrissebb hírek

Bősze Levente: Van esélyem bemutatkozni a Serie A-ban
Légiósok
2025.10.07. 07:31
Ezek is érdekelhetik