Inter: a fiatal tehetséget nem zavarná, ha kölcsönadnák

Vágólapra másolva!
2012.12.27. 22:48
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionale 19 éves horvát utánpótlás-válogatott támadója, Marko Livaja elmondása szerint szívesebben maradna a klubnál, de ha az együttes kölcsön akarná adni, sem lenne ellenére.
A 19 éves tehetség könnyedén létszámfelettivé válhat, ha a januári átigazolási időszakban a híreszteléseknek megfelelően érkezik egy támadó a fekete-kékekhez. „Szívesebben maradnék az Internél, de az ellen sem lenne kifogásom, ha a klub kölcsön akarna adni – szögezte le céltudatosan Livaja. – A legfontosabb számomra, hogy játsszak, gólokat szerezzek, hogy hol teszem ezt, annak nincs jelentőssége.”

Livaja öt alkalommal, csereként lépett pályára együttesében a bajnokságban, de a nemzetközi porondon már megmutatta tehetségét, a korábbi Hajduk Split-, Lugano- majd Cesena-játékos hét Európa-liga-mérkőzésen négyszer is eredményes volt.
Legfrissebb hírek

Dupla Tízes: tündérmese vagy révbe ért a pénz? BL-győztes a PSG!

Bajnokok Ligája
16 órája

Kocsikat gyújtanak fel, emberek halnak meg – mi lesz még itt?!

Bajnokok Ligája
Tegnap, 7:52

Simone Inzaghi távozik az Intertől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2025.06.03. 19:09

„Éljen I. Lajos francia király!" – lapszemle a BL-döntő után

Bajnokok Ligája
2025.06.01. 09:27

Soha nem volt ekkora különbség BL-döntőben – statisztikák

Bajnokok Ligája
2025.05.31. 23:56

A PSG-t nem lehetett megállítani a BL-döntőben, a párizsiak az Inter kiütésével értek fel a csúcsra!

Bajnokok Ligája
2025.05.31. 22:50

Kiütés Münchenben: egy helyen a BL-döntő legjobb képei – galéria

Bajnokok Ligája
2025.05.31. 21:40

Luis Enrique és Simone Inzaghi sem okozott meglepetést – a BL-döntő hivatalos kezdőcsapatai

Bajnokok Ligája
2025.05.31. 19:51
Ezek is érdekelhetik