Serie A: élvonalbeli tagságán túl tulajdonosát is elveszti a Livorno

Vágólapra másolva!
2010.04.26. 19:50
Miután biztossá vált, hogy csapata kiesik az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalából, Aldo Spinelli tulajdonos megerősítette: vevőt keres a Livornóra. Akár már ezen a héten új tulajdonosa lehet a Serie A sereghajtójának.

Aldo Spinelli hétfőn kapcsolatba lépett egy ügynökkel, aki figyelmébe ajánlott egy lehetséges vásárlót, azonban a tulajdonos jelezte: nem kapkodja el az ügyletet, az eladás előtt ugyanis meg akar bizonyosodni arról, hogy utódja igazi futballrajongó, aki a következő három-négy évet építkezésre szánja – és nem számít haszonra.

Spinelli elmondta: büszke arra, amit az elmúlt években elért a klubnál , de belefáradt a munkába, és – mint arra korábban utalt – nem érez magában elég erőt ahhoz, hogy újra az élvonalba vezesse a nyártól B-ligás csapatot.

Legfrissebb hírek

Szép gólokkal nyert Cagliariban a Sassuolo

Olasz labdarúgás
3 órája

Luciano Spalletti a Juventus új vezetőedzője – hivatalos

Olasz labdarúgás
4 órája

Igor Tudor menesztése után a Juve megszakította nyeretlenségi sorozatát; három gólt lőtt az Inter is

Olasz labdarúgás
Tegnap, 23:00

Megműtötték Kevin De Bruynét

Olasz labdarúgás
Tegnap, 14:22

Megvan Lookman idénybeli első bajnoki gólja, az Atalanta egy pontot otthon tartott a Milan ellen

Olasz labdarúgás
2025.10.28. 22:45

Nagy áldozattal járt az Inter legyőzése, hónapokra kidőlt Kevin De Bruyne

Olasz labdarúgás
2025.10.27. 13:50

Nem várták meg az Udinese-meccset, menesztette Tudort a Juventus

Olasz labdarúgás
2025.10.27. 13:03

Serie A: elfogyott a türelem, kirúghatja Tudort a Juventus – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2025.10.27. 11:01
Ezek is érdekelhetik